1.
her ne kadar yeni sözlük olsa da insanlar birbirini tanımasa da bir kişinin yazmasını en çok şevklendirecek ve sözlükte kalmasını sağlayacak yegane hadise okunduğunu bilmesi ve oylanmasıdır. sözlükteki yazarlara bu konuda daha hassas olmalarını rica ediyor oylama konusunda biraz daha eli açık olmalarını naçizane öneriyorum.
böylelikle sözlüğün kemik yazar yapısı oluşur ve tanım sayısı bir düzene girer.
devamını gör...
2.
interaktif sözlüğün açılımı etkileşimle başlıyor gencolar. yiyin, için, etkileşin.
devamını gör...
3.
halen pek oturmamış görünüyor. oy butonundan para alınmıyor arkadaşlar hoşunuza giden her tanıma bir tık basmak çok da zor olmasa gerek.
devamını gör...
4.
olmaması gariptir. bizim seri artılama, seri şikayet problemi yaşıyor olmamız gerekiyor, oy kıtlığı değil. her biri ayrı birer perfection örneği olan bütün tanımlarımı oylayarak bu krize karşı ayaklanmamıza destek olabilirsiniz.
devamını gör...
5.
sözlüğe kayıt olalı 24 saat olmadı. bununla birlikte 167.tanıma merhaba dediğim için ben de oy vermeye destek olmak amacıyla şahsım adına bir kampanya yaparak 800 tanımı geçen ilk 100 yazar arasına girmem durumunda kazanacağım promosyonu kampanyaya katılmamış ve sözlük yönetiminden olmayan en çok + oy vermiş yazara devredeceğimi beyan ve ilan ediyorum. herkese hayırlı uğurlu olsun.

(bkz: başkasının cinsel organı ile gerdeğe girmek)
devamını gör...
negatif oylamada olsaa fena olmaz gibi.
devamını gör...
hadi bakalım kaç kişi oylayacak bu yazıyı
devamını gör...
okuma alışkanlığı ile ilişkisi vardır. *
devamını gör...
okuma alışkanlığı çoğu kişide olmadığı için bu durum. yazılan başlıklar solda saniyesine aşağıya gidiyor. herkes olabildiğince bir şeyler çıkarma peşinde ne yazdığının hiç bir ehemmiyeti yok. ve sözlük daha ilk allah'tan forum başlıkları ile dolu. delirmiş gibi saçma sapan başlık ve tanım giriliyor. bir sözlüğün var oluş amacı sadece bu olmamalı ama kitle sadece bunu okuyor hatta okumuyor sadece yazıp başka birine atlıyor.
lütfen bu tarz başlıkları solda tutmayın sayın yönetim yahut ayrı bir sekme ayırın.
erkeklerin kadında ne aradığı yahut kadının erkekte neye baktığı kimin umrunda olur..bunun hakkında onlarca tanım girmek nedir.
devamını gör...
10.
800 tanım giren 100 yazara kitap kampanyası bitene kadar olması muhtemel şeyler, ara ara sinirleniyorum , ara ara onların arasına karışıyorum onlardan oluyorum ama okuyorum. saçma da olsa , yazıp çıkmıyorum. en azından başkalarının fikirlerine de bakmak ve doğrulamak gerektiğini düşündüğüm uygulama ''oylama''.
devamını gör...
11.
sözlüğe bakış amacıyla ilgili diye düşünüyorum. roma 1 günde kurulmadı sonuçta.
devamını gör...
12.
oturtulursa insanların daha motive halde yazmaya teşvik edecektir.
devamını gör...
13.
beğendiğim tanım görünce direkt oyluyorum. tanımım oylanınca da inanılmaz seviniyorum. dopamin eksikliğim var napıyım böyle minik mutluluklara ihtiyacım var.
devamını gör...
14.
dopamin eksikliğim olduğunu öğrendiğim başlık.

artı oy alınca seviniyorum, çok gelsin istiyorum, ilgililere duyrulur falan. *
artılayalım geçelim arkadaşlar, kasmayalım kendimizi.
devamını gör...
15.
facebook'ta like, twitter'da retweet, instagram'da kalp emojisi ve şimdi sözlükte de artı puan. işte bunlar küçük ve anlık tatmin duyguları.
devamını gör...
16.
gördüğüm kadarıyla burada etkileşimin fazla olmasına karşın oylamalar çok yoğun değil, bunun en büyük nedenlerinden biri eksi oy seçeneğinin olmaması olabilir. bir tanım gördünüz ve beğenmediniz mi, o hâlde geçiniz, bitti bu kadar. eksi oy hakkının olması tanımın beğenilmemesi gibi durumlardan ziyade genelde sevilmeyen yazar belli edilip her tanımını okumadan eksilemek için kullanılır, benim diğer sözlüklerde gördüğüm buydu her zaman. o yüzden burada eksi oyun bulunmamasını destekliyorum zira amacına uygun kullanımı sağlamak imkansız.
devamını gör...
belirttiğin fikirleri birilerinin gördüğünü bilmek ve tatmin olmak için gerekli olan şeydir.
devamını gör...
beğendiğim tanımları hemencecik oyluyorum. beni manyak ya da platoniğiniz sanmayınız yazarlar. olması gerekenin bu olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...
beğendiysem oylarım. katılıyorsam oylarım. yazacağım şeyi yazmıştır, oylarım. katılmıyorumdur, lakin düşüncesini güzel bir şekilde aktarmıştır, oylarım. emek vermiştir, oylarım. he bir de sözlüğe çift tıklama ile beğenme özelliği gelmiştir, sayfayı kaydırırken yanlışlıkla oylarım.
devamını gör...
eksi butonu olsa tüm erkek yazarlara eksi oy verirdim. kadınları favorilemece.

tarz meselesi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"normal sözlük’teki oylama alışkanlığı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim