galatasaray maçından sonra mert hakan yandaş'a dm'den balon demiştim, oda beni engellemişti.
devamını gör...
sagopa kajmerdir.
abi cezayla barış lan yazmıştım yıllar önce twitter’dan engellemişti.
devamını gör...
bundan gurur duymak da bir tuhahtır.
devamını gör...
profesör orhan şen'in yaptığı tahmin hakkında eleştiri yapmış , hatta kendi tahminimi altına yazmıştım.
benim tahmin tutmuştu.
sonrasında kendi tweet'ini silip , beni de engellemişti.

edit: bazı başlıklar gıdıklıyor ama yemezler *
devamını gör...
(bkz: benjamin netanyahu)

2014 yılında israil'in gazze'ye düzenlediği koruyucu hat operasyonu sırasında israil başbakanına tamamen geyiğine ''benjamin yeter yahu'' diye mention atmıştım, o da anında engellemişti.
devamını gör...
melik gökçek.
devamını gör...
kafa sözlük trol listesi gibi başlık.
al bunlar al al al.
devamını gör...
jp saxe ve gracie abrams ahahahha
devamını gör...
bir gün ekşi ve kafa sözlük dışında bir sosyal medya hesabı açma gaflettinde bulunursam mesaj attığım her mavi tikli kullanıcı tarafından engelleneceğimden eminim.
devamını gör...
emre aydın'dır. çektiği fotoğrafa bu ne kardeşim böyle iyi kamerayla böyle fotoğraflar çekilir mi yazdım engelledi. kendisinin sözlükte de bir yazar hesabı var ise yeter ulan bitmedin mi lan sennn diyip beni buradan engellemesi de muhtemeldir.
devamını gör...
kim olursa olsun insanların özel hayatına burnumuzu sokmamamız gerektiğini anlatan başlık. ünlülerde bizim gibi normal insanlar ve onlarında kendine has özel hayatları var. bir şey yaptıklarından dolayı dm'sine koşarak anlamsız, mantıksız ve gereksiz şeyler yazmayı anlamak gerçekten güç.

t: bir ünlüye dm-yorum vb. gibi ortamlarda saçma sapan yazmak sonucunda ünlü kişi tarafından -yazan kişinin- engellemesi. tanım gibi tanım oldu.
devamını gör...
murat boz.sebebiyse baya kilo verdigi bir donem çok zayıflamis yazmistim. bananeyse.
devamını gör...
hiç kimse olmadı beni engelleyen.
engellemeye değecek kadar bile değerli biri değilsem demek ki...
devamını gör...
mehmet özhaseki, ankara seçimini kaybettiğinde "n'oldu, ankara halkı, kayseri kadar saf değil miymiş?" diye tweet atmıştım.
sonra bir daha tweetlerine denk gelemedim. küstü heralde.
devamını gör...
sosyal medya kullanmadığım için o şekilde engellenmedim ama ünlü bir bey ile yaptığım konuşma sonrası beni mümkün olsa her yerden engelleyeceğine şahit olmuştum. ondan bahsedebilirim sevgili ponçikler ve poğaça hamurlarım. başlık ile alakasız ama geveze günümdeyim. sori.

işe gitmişim, nedenini bilmediğim bir sinir var üzerimde ancak kesinlikle sinirli olduğumun farkında değilim. günaydın diyene cüneyt arkın misali bıçağı fırlatıyorum, direkt alnına isabet ediyor. biri aradı, adını soyadını söyledi zaten anında tanıdım. şey gibi düşünebiliriz, ben ibrahim tatlıses diyince aklınıza ibrahim tatlıses gelir ya, aynı şey oldu. daha önce çalıştığım yerde yapılan dizi film çekimleri nedenli çok ünlü görmüşlüğüm var ve şu hiç değişmez. ortamda ünlü varsa ben ondan daha ünlü gibi davranırım. aynı masaya düşsek ikimiz farklı noktalarda ulan acaba beni tanımadı mı diye düşünür, o psikolojiyi ortak yaşarız. asla imza almam, imza vermek isterse karşılık olarak imza veririm. bunlar değişmez. zlatan enisteniz olur diye boşuna demiyorum.

haliyle abimiz kendisini tanıtınca eeee nolmuş dercesine, sanki bakkal mehmet amca ile konuşur gibi girdim meseleye. sinir sesime yansımış. aramızda ne gibi bir mevzu oldu hâlâ anlamıyorum ama inadım tuttu. çok basit bir şey istiyorsa bana onu yapmak çok zor geliyor. haliyle o zaman hiç hak vermesem bile sabrının tükenmişliği abimizin sesine yansıyınca ben daha bi geriliyorum. öyle böyle hallediyoruz, telefonu kapatıyor. nefret ediyorum ondan. dediğim gibi sinirliyim.

sonra düşündüm. çok basit şekilde şikayet edebilirdi. savunmam istenirdi. kafaya takabilirdi. yapmadı. kinayeli olsa bile teşekkür edip kapattı, gram bozmadı efendiliğini ancak o efendiliğinin altındaki senin bacağına sıkaçalaoelcyım vurgusunu bana çok net hissettirdi. bayılırım karşısındaki insanı böyle güzel ezebilen insanlara. beni de aslında ne kadar güzel ezdiğini olgunlaşınca anlayabildim.

bu kadar şey anlattın, başlık ile alakası yok, kişi ismi vermedin diyenlere de hıh demek istiyorum. size ne. bye.
devamını gör...
(bkz: uğur dündar)

kendisinin anneler gününü kutlamıştım, anında engellemişti sağolsun.
devamını gör...
norm ender.
devamını gör...
engellenmediğim ünlü bi kişi var inanmayanlar olacak ama dücane tarafından blocklanmadığım bi twitter hesabım var yemin edebilirim..
devamını gör...
birçok sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyorum. inanın hayatımda ilk kez engel yedim. ben ki koca yürekli ben wp'tan bile bi kez engel yememiş ben..
hem de engeli burada yedim. bi yanlış anlaşılma oldu ve bi yazar arkadaş açıklamamı beklemeden engellemiş beni. *
devamını gör...
yılmaz morgül.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"normal sözlük yazarlarını engelleyen en ünlü kişi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim