yaptığı her işi gerisin geri defalarca kontrol edip hala emin olamayan mükemmelliyetçi insandır. hem kendine hem yakınlarına eziyet verir. bu tip insanlar için en iyi tedavi yöntemi biraz rahat olmaya çalışmalarıdır.
devamını gör...
dikkat tehlikelidir diye üzerinde yazı taşıması gerekir.vallahi bunaltıyorlar, çevresindeki insanlarıda rahatsız ederler.görünce kaçın.topuk topuk topuk..
devamını gör...
gerçekten hayatta nerede nasıl karşınıza çıkacağı belli olmuyo. herkesin bi gün buna dönüşme ihtimali var tabi ama karşı tarafa nası bi sıkıntı yaşattığını zannediyorum ki farkedemiyo insanlar. ister iş ilişkisi ister gönül ilişkisi olsun, muhatabın takıntılı olma ihtimali varsa dahi yolunuza bakın. baktınız ki sizde bi takıntı hali var yine yolunuza bakın abi inanın insanlar çok büyük sıkıntılar yaşıyo bu durumlarda.
devamını gör...
hayatı zindan eden insanlardır. benden uzak olsalar keşke.
devamını gör...
başta hoşa gider bu insanların özellikleri, heyecan vericidir, ama bir iki günde isterseniz anlayabilirsiniz, ilişki açısından değerlendiriyorum ben tabi, bir kere kavga çıkarmayı çok severler, aşırı kıskançtırlar, güvensizlikten kaynaklı elbette, sinirlidirler, laf sokmayı çok severler açıkça söylemezler. kurtulmak için hiç ikna etmeye çalışmayın, çünkü sizin onunla ettiğiniz kavga onlar için mutluluk sebebidir, bu şekilde ilgi göreceklerine inanırlar, bulduğunuz her yerden engelleyin, verdiğiniz olumsuz cevap bile hediyedir onlar için. allah yardım etsin rastlayana.
devamını gör...
2 tür aşk vardır biri duygu diğeri takıntı olan.
devamını gör...
hemcinsim bir insanın takması ile şoka uğradığım insan çeşididir. kıyafetlerimi çekip arkadaşlarıma soruyor, bütün özel günlerimi ilk o kutluyor, konuşmamayı denediğimde ise hiç bıkmadan sürekli barışmaya çalışıyor. heteroseksüel olduğunu bilmesem yanlış anlayacağım, keşke anlasam böyle olunca daha da bir garip oluyor.*
devamını gör...
allah bunun değil sevdiceğini; arkadaşını veya tanıdığını bile nasip etmesin yav.

ben senin 3 aylık fingirdeştiğin insanın gbt'sini dinlemek için neden her allah'ın günü para harcıyorum? bana ne senin eski sevgilinden? yeter lan. boğazıma kadar doldum. 2 gün çıktığını 5 gün unutamaz bu tipler. bir sal insanları be.

kendine ne bok ediyorsan et de bizi bir rahat bırakın be kardeşim.

her seferinde sakin sakin öğüt verirsin. bebeğim böyle yapma, hayat akıyor, yakışıklısın da unut onu. gel bak x yerden y kızı tanıyorum. bir görüş o kızla??

takıntılı ya nuh der hatta nude der yine de peygamber demez. aşk bu değil.
devamını gör...
ne yaparsanız yapın asla kurtulamadığınız insanlardır. illa özel hayatınızda, ilişki yaşadığınız kişi olması gerekmez. herhangi biri, herhangi bir konu sebebiyle sizi saplantı haline getirebilir. özellikle iş dünyası ve ikili ilişkilerde çok karşımıza çıkan tiplerdir bunlar. dozları vardır. bazıları içten içe katı bağlılık geliştirir, her hareketinizi izler; size ait her şeyi bilir. bazıları bir görünür bir kaybolur, belirli aralıklarla karşınıza çıkar. tamamen karşınızdaki insanın zihnine göre değişen bir durumdur.

hepsinin ortak özelliği; kendilerini başından ufak ufak ele veren aykırı hareketlerinin olmasıdır. ip uçlarını iyi birleştirmeniz gerekir. sıfatları ne olursa olsun, asla sizi rahatsız eden detayları görmezden gelerek iletişim kurmaya devam etmeyin. midenizi bulandıran bir şey sezdiğiniz an, dibini kazıyın ve anında iletişimi kesin.
devamını gör...
adından da anlaşılabileceği gibi bir takım şeylerin içeriklerine saplandığı insanlardır. onlarla empati kurarsanız acıma duygusuna kapılıp gidebilirsiniz.
böyle insanların benliklerine saplanan şeyleri diğer insanlara da saplamaya çalışanlarından kendinizi sakının. empatiyi, acımayı, savaşıp kazanmaları falan bırakın ve kaçın. zarar görmemek için kaçın ve sizi bulamayacakları şekilde saklanın. bırakın toplum, bilim, devlet neyin ilgilensin onlarla. cesur olmayın ve kimse bizi uyarmadı demeyin. pişman olursunuz.
devamını gör...
hiç bir sapık tarafından aranıp sürekli engellemenize rağmen mesaj atıldınız mı?

gerçek takıntı bu işte.
kendi minik huylarınızı takıntı sanmayın.
devamını gör...
düzen, temizlik, hijyen, simetri, sayma işlerinde bazı takıntılarım var.
aşırı his veya aşırı düşünceler bazı şeylerde aşırıya kaçırabilir mi bilmiyorum. ama aşırıya kaçılan şeyler varsa yolunda gitmeyen durumlar vardır gibi. denge kurma olayını dengesizlikle dengelemeye çalışıyor olabilir miyiz?
ben bu kadar yeterli değilim. buraya bir psikolog bakmalı.
devamını gör...
şimdiye kadar görüp görebileceğiniz en takıntılı kadınla sevgili oldum, inanır mısınız atlatamadığı onca takıntısına rağmen benden ayrılabildi. ula dedim yuh artık be, bu da mı gol değil?
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"takıntılı insanlar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim