1.
twitch elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu. haziran 2011'de justin.tv kurucuları justin kan ve emmett shear tarafından kurulmuştur.
devamını gör...
2.
yanlış anlamayın fakat ben gerçekten twitch'de çok büyük yayıncılara destek olanları anlayamıyorum, adam senden zengin ama sen hala adama para gönderiyorsun neden olum neden
devamını gör...
3.
güzel içerik yapan yayıncıya denk geldiğin zaman sıkılmadan izleyebileceğin canı yayın platformu
devamını gör...
yeni nesil televizyon denebilir. buradan
devamını gör...
bir canlı yayın platformudur. dolabında zeytin olmayan ama bir yayıncıya para basan çokça kerizin bulunduğu bir ortamdır.
devamını gör...
bir nevi televizyon görevi gören canlı yayın platformu. pek çok farklı kategoride yayınlar yapılabiliyor, ilgi alanınıza göre kategorileri inceleyebilirsiniz. çeşitliliği ve interaktifliği sebebiyle oldukça başarılı.
devamını gör...
kadın yayıncıların erkek yayıncılardan daha fazla para kazandığı platform.
devamını gör...
samimi ve eğlenceli bir ortamı vardır. canlı yayında olmanın gerektirdiği bir doğallık ihtiva eder. youtube videoları gibi yapay değildir. bazı yayıncıların çok eleştiriye maruz kalmasına rağmen, en kötüsü bile ortalama bir youtuber'dan kat kat daha iyidir bana kalırsa. gidip trendlerde slime videoları ve aptal saptal challenge videolarını gördükten sonra, bu platform çok daha tercih edilesi duruyor.
devamını gör...
geleceğe dair neden umudun yok? sorusuna verilebilecek cevaplardan biri. hiçbir şey üretmeden, sadece oyun oynayarak ya da bir otör edasıyla, her konuda zırva fikirlerini beyan eden e-dilenciler topluluğu.
devamını gör...
yararlı, yararsız canlı yayınların olduğu platform.

24 saat tokat'ı izlemekten tutun, kedilerinin odasına kamera koyup size izleten, profesyonel ya da amatör düzeyde oyun oynayanlara kadar her şeyi anlayabiliyorum. fakat yayın açıp da youtube videoları izleyenleri ve o video izleyen kişiyi izleyenleri asla anlamıyorum. diğerlerinde ortada bir emek var sonuçta. bir şeyler üretmeye çalışıyorlar. fakat bu gerzekler açıyor youtube'u başkalarının videolarını izliyorlar. ilginç.
devamını gör...
son dönemlerde siyasetçilerin de el attığı ortam.
devamını gör...
twitch, dünyanın en iyi oyuncularının ve iletişimi iyi olan yani "sohbetinden keyif alıyorum!" dediğimiz insanların yayın yaptığı bir yer.
devamını gör...
(bkz: röportaj adam) bir videosunda kendilerine sanal tokatçı* dediği için hepsinin bozulduğu, izlerken eğlenir gibi görünmeye çalıştıkları yayıncıları barındıran platform.
kimse itiraf edemiyor çünkü, twitch'de donate atmanın hatta ve hatta bence sub olmanın bile bi' mantığı yok, bunlar hep yalnızlıktan. adamlar hiçbir şey yapmıyor*, sadece oyun oynayıp bir şeylere tepki veriyorlar ve bunları milyonlarca kişi izliyor.

tıpkı tik tok canlı yayınlarında deli paralar akması gibi. artık o kadar yalnızız ki biraz oturup düşününce inanılmaz anlamsız olan şeylere kapılıp gidiyoruz.
devamını gör...
bu kadar ağlayacağınıza siz de açın bir twitch hesabı. bıktım böyle primatlardan.
tanım: canlı yayın yapılan bir sosyal medya platformu.
devamını gör...
youtube ile kıyasladığımda daha samimi ve sıcak gelen bir platformdur ve yayıncıları youtuberlara göre daha aklı başında ve mütevazi bulmam da twitch'i öne çıkarıyor.
devamını gör...
canlı yayın platformudur. açıp izlemişliğim nadirdir. ancak youtubede kesitlerini sürekli izliyorum özellikle elraenin. burdan selamlar kendisine iyi yayınlar dilerim.
devamını gör...
tehlikeli bir ortam.
sevdigim bir youtuber'ın yayınını izlemek için indirdigim uygulamadır. tabi onun yayınını izleyene kadar neler gördüm neler geçirdim kafadorlar bi bilseniz.
bu uygulamanın gece ortamı daha bir başka oluyor. şans eseri bi elemanın yayınına denk geldim. zaten sol köşede önerilen yayinlar çıkıyor. neyse adam tam yayin adına yakışır bir şekilde ortam kurmuş. gece 3'de katıldığım yayınına sabah 6 civarında zar zor bırakabildim. öyle de hipnotize özelliği var bu uygulamanın.
tarot falına bakan elaman gibi çıkamıyorsunuz bir türlü yayınlardan.
adam 7. birasını bitirdiğinde dedim whis sen nereye düştün? neler konuşuluyor bu yayınlarda bi bilseniz. 40 dedikodu kazanı bir araya gelse bu kadar fokurdamaz.

gündüz vakti de kadın yayıncılar çıkıyor devreye. -0 beden göğüs ölçüleri olan,bir ara youtube da robot gibi sürekli i'm poppy denen türdeki kadınlardan bahsediyorum. don rengini sordular kadının. bu da söyledi tabi. sırf izlenme için ne yapacağını şaşıranların yeri desek yanlış olmaz. inanmıyoruz aç göster donunun rengini dediler. olmaz banlanırım dedi. izleyici sayısı da 400!
çok değişik kafalar bunlar kafadorlar. senin benim kafamın eremeyeceği konular bunlar.
devamını gör...
ne zaman just chatting kategorisinde rastgele bir kadının yayını açsam chat kısmında illa bir türk kullanıcı oluyor ya da türkçe yazılmış, chate türkçe yazı yazmayın diye spamlayan bir bot.

türkiye de porno sitelerine girişin yasak olmasından dolayı çoğu türk kullanıcı bu platformu mastürbasyon aracı olarak kullanıyor gibime geldi.
devamını gör...
önüne gelenin yayın açtığı ve boş boş ekrana baktığı platform. alt tarafa da yazmış ''ekipman destek'' para bekliyor. salak mıdır nedir.

gaming koltuk da şart galiba yayın yaptığın konudan bağımsız olarak. just chatting kanalında bile gaming koltuk demirbaş gibi herkeste var. herhalde üye olurken zorunlu olarak göstermek zorundasın gaming koltuğunu.
devamını gör...
twitch bana kalırsa güzel bir platformken bazen saçma sapan içeriklerle karşılaştığım oldu. genellikle boş zamanlarda sıkılmamak için izlenebilir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"twitch" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim