1.
gerçekten çaba harcanan kurgulara değer verilmiyor ben de bu platformda kitap yazıyorum ama +18 logom olmadığı için yeterli okuyucuya ulaştığımı söyleyemem yine de okuyup beğendiğim kitaplar da oluyor nadiren.acilen bir şeyler yapsınlar bu platforma yazar olmak için giriyoruz sinirlenip çıkıyoruz
devamını gör...
2.
çoğu kişi klasikleşmiş olan badboy masum kız hikayesi yazdığı için ergen platformu diye bilinen site.. ama cidden okunmaya değecek içerikler de var
devamını gör...
şimdi izninizle bu konu hakkında biraz konuşmak istiyorum. yazmayı seven ve bunu paylaşmak isteyenler insanlar için kurulmuş bir platform aslında. ekstrası falan yok. güzel bir fikirle çıkılmış yola. ancak sıkıntı yaş sınırında ve tivit atar gibi hikaye yazılmasında başlıyor. bolca şiddet unsuru, bağımlılık yapıcı madde, silah, seks, tacirlik, kölelik, tecavüz içeren, bu sahneleri detay detay işleyen hikayeler bir tarafa... bunları okuyan 12-15 bandındaki çocuklar başka bir yana. kısıtlama yahut sınırlama gerekiyor bu platforma. bir de baskıyla alakalı bri takım kurallar. binlerxe okunuyor diye de da ayırmayı bilmeyen, betimlemeden, estetik hazdan uzak yazarların kitaplarını basam yayınevlerine biraz idrak gerekiyor. okumak bu değil, yazmak hiç değil.
devamını gör...
bir hikaye yayınlamıştım 100k okunmuştu. çok küfür yemiştim , ergen kitlesi çok fazla wattpad'in.
devamını gör...
13 yaşından itibaren belli bir süre aralıksız okudum. çok vasat kitaplar var doğru. çok vasat kitaplar orda çok okuyucusu olduğu için kitaplaştı doğru. ama gerçekten okuduğunuza değecek kitaplar da vardı. seçebilmek önemli ve ben ordan olun ma alışkanlığımı ilerlettiğim için (saatlerce okurdum) şimdiki kitap zevkimin gerçekten güzel olduğunu düşünüyorum. ayırt edebiliyorsunuz kaliteli, kalitesiz diye.
devamını gör...
okumak değildir o, çizgi film izle gelişiminde daha çok faydalı olur genç dostum dediğim eylem.
devamını gör...
kitapı eline alıp kokusunu almak altını çizmek yanında taşımak ileride kütüphanenden bi gün alıp göz gezdirip okuduğun zamanlara gidip tebessüm etmek yerine internet ortamından okuyup geçmek
devamını gör...
dipsiz kuyu benzeri platform. ne ararsanız var; çok derinlere inilmediği takdirde edebiyattan ve özgünlükten yoksun, her türlü şiddeti, tecavüzü ve yanlış davranışları normalleştirmeye çalışan -veya bunların normal olduğunu zanneden- kişilerin yazdığı kitaplarla dolu gibi gözüken fakat uğraşıp zaman ve emek verildiğinde elmas gibi parıldayan yazar kişilerin ve ilham verici metin tiplerinin bulunduğu platform.

(çok uğraştım ama sonunda birkaç tane çok sevdiğim yazar kişisi edindim)
devamını gör...
hiç okumadım. yazma teşebbüsünde de bulunmadım. fakat bir ara oraya yazılan birşeyin filmini izlemiştim. onada 15 dakika sabredebildim.
devamını gör...
onun yerine bir saat duvarı izlerim daha yararlı olur. lütfen wattpadi daha çok kötüleyelim ve modası geçsin artık.
devamını gör...
moralim bozukken, anksiyete krizim tutmuşken beni gerçekten eğlendiren ve dünyadan kopartan bir platform. içeriklerin kalitesi tartışılır ama bana iyi geldiği için bir şey diyemeyeceğim.
devamını gör...
eğlenmek için birebirdir. başka insanlar adına utanmak ve azıcık kırinc olmakla beraber eğlenmek isterseniz seçin bir tane okuyun. tam bir bataklık.
devamını gör...
cringe'sizlikten kan şekeriniz düştüğünde tavsiye edilesi platform. elbette işini iyi yapıp beyin hücresi yitirmenize sebep olamayacak yazarlar vardır ancak ben denk gelmedim.
devamını gör...
ortaokullu bir ergenken sık yapıyor olduğum eylem. duygusal açlığımı buradaki aptal lise aşk hikayeleri ile doldururdum. şu an utanmıyorum o yaşlarda gerçekten insanın hormon seviyesi yükseliyor ve utanç verici hareketler yapıyor, kafaya takmamak lazım.
devamını gör...
arada kitschy şeyler okumak nasıl olur bilmiyorum ama inanılmaz önyargılı olduğum bir sosyal mecra
devamını gör...
diğer yazarların gördüğü içerikleri bilemem ama ben amatör yazarların elinden çıkmış çok ama çok kaliteli watty kitapları biliyorum. okuması ayrı bir zevk veriyor üzerinde teori kurması ayrı bir zevk.
devamını gör...
bundan yaklaşık 8-9 sene evvel günlerimi vererek yaptığım aktiviteydi, öyle güzel hikayeler okumuş, öyle çok arkadaş edinmiştim ki... tabi sonra bi şeyler oldu ve tüm hikayeler kitaba dönüşmeye başladı (bence çok gerekli değildi) ve ben de uygulamayı sildim, o zamanlardan hala aklımda kalan tek şey bay kütük'e ne olduğu.
devamını gör...
fazlasıyla vakit geçirdiğim bir uygulama. takip ettiğim yazarların içerikleri hep kendini tekrar ediyor. yalnızca içerik de değil, karakterler yalnızca kaşı gözü değiştirilip size sunuluyor. mesela biri erkeklerin de ağlayabileceğine takmış, her kitabında bir erkeği ağlatıyor ve yavan şekilde bunun normal olduğunu anlatmaya çalışıyor. bunun dışında aşırı komik şeyler var, okuyup eğlenebilirsiniz.
devamını gör...
barbara palvin ile vini uehara'nın sponsoru olduğunu düşündüğüm uygulama. tacizi, tecavüzü ve erkek zorbalığını romantikleştiren, bu gibi davranışları meşrulaştıran kitapların en çok okunan kitaplar arasında olması beni çok üzüyor. gençlerimizin zehirli cümleleri hayatlarına entegre etmeye çalışmaları o kadar korkunç ki. wattpad'de okumayı geçtim bir zamanlarda orada kitap yazdığımı düşününce bile utanıyorum. gerçi özgün, keşfedilmemiş hikayeler yazan amatör yazarlar da var içinde. fakat kurunun yanında yaş da yanıyor.

en iyisi uzak durmak.
devamını gör...
ben okuyorum ama asla oradaki kitaoların çok güzel kaliteli olduğunh düşünmüyorum.wattpad uygulamasindan kitap okunulup zaman gecirilebilir ya da serbestçe eğlenmek için bir şeyler yazılabilir ama orada ki kitaplar basılmayı hak eden türden değil.wattpad kitaplarına para vermeyi mantıksız buluyorum.bu kaliteli yazarlarada hakaret sayılır bence.orda yazilan kitap orda kalmalı benim düşünceme göre.orası sadece bir eğlence plartformu olarak iyi ama ordan yazar çıkmak isteyen vaz geçsin.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"wattpad okumak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim