nokta dergisinin eski genel yayın yönetmeni, araştırmacı gazeteci. hakkında okuduklarıma göre fettulahçı biri. zaten kendisi de şu an almanya’da yaşıyor. youtube kanalında hükümetle ilgili çok çarpıcı bilgiler paylaşıyor. fettullahçılarla ilgili bilgileri sansürlediğini peşinen kabul edersiniz epey faydalı bir youtube kanalı. fettullahçı olmasının getirdiği avantajları kullanrak epey bilgi topluyor galiba. kanalını ziyaret edin bence.
devamını gör...
fetöcü olmakla itham edilen ancak fetöcü olduğuna dair kesin kanıt veya delil olmayan kişidir. enteresan bilgilere sahiptir ve güzel okumalar yapar. ulusal siyaset ve gizli kapaklı işler ile ilgilenen kişilerin takip etmesi gereken kişidir.
devamını gör...
star, nokta vb kuruluşlarla çalışmış uzunca zaman ankarada ve istanbulda feto kanadının sağlam gazeteciliğini yapmış şahıs, akibeti ve kariyerini şuan almanyada youtube platformunda devam ettiriyor bilgili bir isim.
devamını gör...
peker videolarını yorumlarken alenen yalan söyleyen şahıstır. benim yakaladıklarım (5.video için):
susurluk'ta bu kadar suçlanmadı ağar meselesinde,
-sancak meselesinde (2001'de ilk köşeyi döndü)
-el koyma ile yağmayı karıştırıyor,
-iddia kanıt meselesini karıştırıyor,
-2002-2013 yılları arasında ki yağma ve el koymaları atlıyor.. neden? kanaltürk'ten ergenekon-balkoz piyalasarına kadar fetö işin içindeydi de ondan,
-diğerlerini bilmiyorum ancak izmir istihbarat başkanı olduğu iddiasında yalan söylüyor (söz konusu kişi firari değil ve başkan olarak görünmüyor).
-azeri iş adamını gülene götüren ağar'dır iddiasından bahis dahi etmiyor..

son olarak3-5 yıldır yapılan inşaat ekonomisi bozuldu diyor, alenen yalan. inşaat ekonomisi 2002'den itibaren başladı.. avm'ler, yap-işlet devretler, toki'ler... ha bi de belediyelerde buna eklemlendi diyor.. o zaman da büyükşehirler'in kaybedilmesi yazar o da 3-5 yıl olmadı. 3-5 yıl önce noldu? ifade net değil ancak 2016'da yani 5 yıl önce 15 temmuz oldu.. alt metinden onu vurgulamaya çalışıyor.

-ayrıca el koyma-yağma ve iddia-kanıt terimlerini karıştırıyor.
devamını gör...
fetöcü olduğunu sanmıyorum. ama akp'ye son derece öfkeli olduğu belli. bence gündemi iyi yorumluyor.
devamını gör...
hakkında tutuklama emri olan, kaçak yollarla yurtdışına kaçmış olan youtuber haberci. kendisi hakkında hiçbir zaman yalanlamadığı fetö iddiaları var. bence de olması muhtemel. daha önce hapis de yattığı için yurtdışında sığınmacı talebi karşılanmış ve siyasi sığınmacı olarak yaşamaktaymış, bütün bunları nereden mi biliyorum? kendisi anlatıyor.

nokta dergisinde yayınladığı kapak fotoğrafı ile baya aranan isimlerden olmuş tabi polis tarafından.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

ayrıca süleyman soylu'nun 20 mayıs 2021'de trt'de katıldığı programda gösterdiği bilgiye göre de fetönün aktif yayınını bulunduğu konumdan sürdürmektedir.https://media.normalsozluk.com/up/2021/05/21/7xrrwlxqytuvlsd4.jpg
devamını gör...
fetöcü müdür değil midir bilmem ama amacı gazetecilik değil art niyetli olduğu da belli ama insan izliyor.
devamını gör...
yüzde yüz fetöcü. sanırım yunanistan'dan sığınma hakkı aldı. baykal kasetini servis etti. arada gülen dönemi emniyet ve yargısını göklere çıkartır sinsice. ona göre türkiye en medeni ve demokratik sürecini gülenli yıllarda yaşamıştır. cıa ajanıdır. bunları unutmadan dinlenirse faydalı içerik sunuyor. zeki biri.
devamını gör...
her halinden azılı fetocu olduğu belli olsa da kimsenin bilmediği, duymadığı meselelerden bahsediyor. bir ara ergenekon olayları ilk çıktığında taraf gazetesi de tıpkı bunun gibi tak diye değişik iddialar yayınlıyordu. tabii sonraki yıllarda bunların yalan olduğu söylendi. cumhurbaşkanı kandırıldık, feto bizi oyuna getirdi falan demişti. cevheri güven’de taraf gazetesinde olduğu gibi halen daha içeriden bilgi alıyor olabileceğini düşünüyorum.

1 youtube
1 www.youtube.com/c/CevheriG%...
2 twitter 300 bin takipçi
2 twitter.com/cevheriguven
3 patreon
3 www.patreon.com/cevheriguven
4 facebook 127 bin takipçi
4 www.facebook.com/CevheriGuv...
devamını gör...
fetöcünün tekidir. başka bir sıfat yüklemeye gerek yoktur. bu örgütle yol yürüyen hiçbir adama zerre itimatım yok. (öyle sonradan değil, kendimi bildim bileli)
devamını gör...
konuşma şekli hoşuma gitmeyen kişidir. söylediklerinin içerisinde doğru şeyler elbette vardır. ancak, bu tip kişiler genelde 10 doğru arasına 2 yanlışı da itelerler. herkese %100 inanmak doğru değil. hükümeti eleştirmek için gizli saklı olan işleri kurcalamak yerine alelade ortadaki olaylar üzerinden sorgulamak ve eleştirmek çok daha mantıklı.
devamını gör...
dün yayınladığı "ümitcan uygun'dan gökçek'e: yurt kızları dosyası" adlı videoyu izlemek için acele ettiğim gazeteci. izlediğim zaman edit edeceğim
devamını gör...
başarılı manipülatör kötü gazeteci. edindiği bilgileri dahil olduğu terör örgütünü pir-ü pak göstermek için işine geldiği gibi yayınlamayı sever, cemaatçilerin devlet kurumlarında kadrolaştığı dönemleri türkiye'nin aydınlık çağı gibi aktarır ve bir de kronik mağdurlar listesine ilk sıralardan girecek siyasal islamcıdır.
devamını gör...
fetö’cü olduğu iddia edilen (kanıtlı değil), eski nokta gazetesi genel yayın yönetmeni olan, işini hakkıyla yapan gazetecilerden birisidir.

gerektiği zaman muhalefeti, gerektiği zaman iktidarı eleştirmesini biliyor, hepsinin tek tek foyasını ortaya çıkarıyor. hele şu anki iktidar hakkında anlattığı dosyalar gerçekten medyada gördüğümüzün 40 katı olsa gerek. son derece çarpıcı, doğruluğuna inandığım ve her şeyi belge belge gösteren videolar çekiyor kendisi. takdir ediyorum. tabii doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabı işini hakkıyla yapan dürüst bir insanı barındırmadılar ülkede. almanya’da kendisi. neyse ki pes etmiyor, yaklaşık 1 senedir tüm videolarını tek tek izliyorum. izleseniz gerçekten sağlam kaynaklarını olduğunu ve kolay kolay kimsenin ulaşamayacağını anlarsınız. adam biliyor bu işi.

bir bakınız youtube kanalına (türkiye’de kısıtlama getirildi, youtube ülke ayarlarını değiştirerek ulaşabilirsiniz kanalına.) hassas bünyelere önerilmez. medyadan aldığınız nefret duygusunu 10 katına katlar. haberiniz ola.
devamını gör...
atatürk düşmanı pkk sevici fetullahçı bir terörist.

bir de bu adamın fetöcü olmadığını iddia eden zeka fukaraları var bolca maalesef.

bu videosu kendisinin bir fetöcü olduğunun sayısız kanıtından birisidir:
buradan
devamını gör...
şimdi de necip hablemitoğlu cinayetini kemalist ergenekoncuların üzerine yıkmaya çalışan bir adet atatürk düşmanı fetullahçı terörist.
devamını gör...
youtube kanalı türkiye üzerinden engellenmiş.
devamını gör...
katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini sevdiğim cinsine çeker.
devamını gör...
fetö ile alakasını ne sakladı, ne de inkar etti.
omo omo oo fotocuu diyecek dingiller, geri bas,
ne istedi de vermedimleri de biliyoz, bassssss.

ama bu video da
hem ekşiyi, hem de erliği nakavt etti
şoradan.


bazı dingilleri görüyorum ;
+efenim adam fetocu yeaaaww
-he ul*n o gizli sırrı açık ettin

açık açık , akapenin kütlesi mızraklı ilmihal falan o da belki
anca okuyacağı şeyler bunlardır, bir de feyizzbuk dan sahte hesapla orrr*sbu kovalar
öyle okumayla yazmayla işi alakası olan birileri değiller...

akapenin asıl hedefi, okuyan kütleyi aralarına kattığı kendileri gibi görünümlü
ama ruhu fahişe liberaller miberaller vasıtası ile domine etmeye çalışıyor
akapenin hoşuna gitmeyen bir şey mi oldu ?
ana avrat saldıracak hayvan oğlu hayvanların etkili olmayacağını
hatta ters etki yapacağını biliyor
ve
onları ancak kendileri gibi görünenlerle uyutacağını biliyor
ve demini de ona göre veriyor diyor
mesela kanzuk ?
o biçim muhalif vs vs vs
e yersen taabi............
ahmet hakan kadar muhalif olduğundan şüphem yok.

aşağıya ama o fetocuuuu deyip aklı sıra laf sokmaya çalışacak avellerin,
gelmişine geçmişine yeteri kadar kalay stoğu yaptığımı bildiririm.
devamını gör...
twitter alt üst olmuş.
altından cevheri çıkmış.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"cevheri güven" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim