1.
hayatımızın özütünü paylaştığımız platform
devamını gör...
2.
hayatlarımızı şova döküp gösterdiğimiz sosyal medya.
devamını gör...
3.
zamanın çoğunu geçirdiğimiz boş bi platform
devamını gör...
insanların hayatlarını ele geçirerek onları yönlendirdiğini düşündüğüm sosyal medya platformu.
devamını gör...
yeni güncellemesi ile bildirimler kısmına artık alışveriş seçeneğini koyan uygulama. feysbuktan akraba doldu, antin kuntin paylaşımlar doldu diye ayrılmıştım. sıra buraya da geliyor. oysa ne güzel kaliteli fotoğraflar paylaşan hesapları takipliyordum.
devamını gör...
bir hesaba sahip olmadığım platform. stalk atmak gerekirse picuki.com yetiyor açıkçası.

edit: sözlüğün ilk, instagram kullanmıyorum havalısı ben olmuşum bu başlıkta. ağlayın.
devamını gör...
kafa sözlük üyeliğimi başlattığımdan beri kullanmadığım sosyal medya uygulaması.
devamını gör...
ürettiğim fotoğrafları paylaşmak için hesap açtığım, beni büyük hayal kırıklığına uğratan site.
devamını gör...
şu anda çok büyük bir platform haline gelmiş ciddi anlamda para kazananlar da var kendi halinde kullananlar da mevcut ancak ne olursa olsun gerçek hayatı yansıtmadığı çok ciddi zararları da olan bir site
devamını gör...
10.
kıç, meme, baldır, bacak ve ayak görüntüleme merkezi.
devamını gör...
11.
gösteriş merkezi
devamını gör...
12.
bana hic ‘gercek arkadasım’ olmadıgını gosteren uygulama.yaklaşık 6 ay once hesabımı sildim.sessiz sakin terk ettim bu mecrayı.hiç benlik değilmiş.sildikten sonra bir rahatladım ama.günün büyük bir bölümünü burda oyalanarak geciriyormusum meğer.o oraya gitmiş,şu şundan ayrılmış,o şöyle demiş..yazık gerçekten.uğraştığımız şeylere bak.
devamını gör...
13.
dayatılan amacıyla değil de proje bazlı kullanıldığında işlevsel olabilen bir mecradır. her şeyde olduğu gibi yaygın kullanım avantajını elinde tutmaktadır. o kadar çok şikayet eden var ki onlar kullanmayı kesmiş olsa kesin kullanıcı sayısı düşerdi. onun yerine merakına yenik düşerek kullanılmaya devam edildiğini düşünmekteyim. görsel açlığın merkezi de diyebiliriz.
devamını gör...
14.
instagramı şöyle özetliyorum ya varsın ya yoksun. aktif paylaşım yaptığım zamanlarda takipçi beğeni sayısı sürekli artıyor ya da farklı insanlar storylerime bakıyor. ama iş hayatımın yoğun olduğu zamanlarda ya da paylaşacak bir obje durum bulamadıysam bırakın beğeniyi takipçileriniz bile azalıyor. fotoğraf odaklı olsa inanın herkes tekrar sevebilir ama story geldi uygulamanın kimyası değişti snapchat hep senin yüzünden. reels denen tiktok benzeri video eklentisi tam bir sıvama oldu. keşfet ise nerede elbise,makyaj malzemesi tanıtan, müthiş fizikli estetik abideleri hanımlar kaynıyor.
devamını gör...
15.
yakında pazarlama için verginin geleceği görsel paylaşım platformu.
devamını gör...
16.
artık sıkılmaya başladığım sosyal medya platformu. yılların hesabını kapattım. sadece aktif olarak iletişimde olduğum ( yok ilkokul arkadaşı yok bilmem nerede bir şekilde denk gelip seninle takipleşen kişiler unf) kişilerle takipleştiğim bir hesap açtım. eski hesabımdan herşeyi kaldırdım. bunu da takip etmem gereken hesaplar var diye açmak zorunda kaldım. instagram diğer mecralara göre daha interaktif. canlı yayınlar, sabit storyler vs. kullanımı rahat oluyor. ama artık sadece bu hesapların sayfalarına bakmak için giriyorum. milletin kahvesi, eli, köpeği, kedisinin burnu benden artık çok uzakta. *
devamını gör...
17.
kendi halimde kullandığım sosyal mecra.
takip ettiklerim 40-50 falandır ve böyle de çok mutluyum.
devamını gör...
18.
her yaş grubunun kullanması ergenlerle uğraştırmauı gerektiriyor bazen.
devamını gör...
19.
sanırım 2 ayı aşkın zamandır kapatmış olduğum sosyal medya platformudur. huzurum arttı kesinlikle.
devamını gör...
20.
postlarını rengine, şekline göre atanlar var
böyle baya dikkat ediyo profilinin görünümüne. bi sarı bi turuncu tekrar sarı obje vs. gibi.çok ilginç foto biriktiriyo misal azar azar paylaşıyo.stok bitti falan diyo.ha bi de geçiş fotosu diye bi şey var.baya böyle uğraşıyo.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"instagram" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim