arkadaşlar son dönemde kedi mamaları aşırı zamlanmakta evde ki dostum ve sokaktaki kedilerim için mama alırken bütçe zamlanmakta. evdeki dostum için pro plan kullanıyor, sokaktaki arkadaşlarım için uygun yollu ne bulursam alıyorum ama sizlerden de bu konuda fikir almak isterim saygılar.
devamını gör...
evdeki atık yemekler diye önerilmesi gerekenler.
devamını gör...
royal canin tercih ediyorum ben.
devamını gör...
atık yemekler kedilerin sindirimi için önerilmiyor pek. royal canin de biraz tuzlu bu maddi koşullar olmasa ben (bkz: nd kedi maması) alırdım da.
devamını gör...
marketlerdeki ucuz mamalara bulaşma. alışveriş sitelerinden uygun fiyatlı ama daha kaliteli mamalar sipariş edebilirsin sokaktaki dostlar için.

tavuğa genelde hiçbir kedi hayır demez. evde kalan tavuk kemiklerini düdüklü tencerede iyice haşlarsan lapa kıvamına getirip mama olarak verebilirsin.
devamını gör...
eğer kediniz cinsse bunu uzman birine danışın
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kedi maması önerileri" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim