1.
çok sevdiğim talk show üstadı
devamını gör...
çok bilmiş, ukala olarak gördüğüm fakat biraz da beyefendi takılmasından ötürü saygı duyduğum talk show sunucusu, oyuncu.
devamını gör...
irite eden insan. patavatsız sunucu ancak kendisi bilgili biridir.
devamını gör...
adam gibi adamdır
zekasına hayran kaldığım insanlardan biridir
devamını gör...
son derece zeki son derece değerli bir entelektüeldir kendisi saygıyla senelerdir takip ederim .
devamını gör...
tv100 ekranlarına geri dönmüş. uzun süredir ilk kez karşılaştım. şu an canlı yayında ve konuk mehmet ceyhan.
devamını gör...
yıllardır kendisini ekranlarda iyi tanıttığı için seviyorum kendisini. farklı olmak için bir cabası var ve ukalalığı beni bulunduğu camiadan ötürü rahatsız bile etmiyor. aksine hoşuma gidiyor.

ha, bir ortamda kendisiyle ilk kez tanışıyor olsaydım, haz etmezdim eminim. gerçek hayat ile ekranın farkı da bu.
devamını gör...
hastasıyım, net..
ilk çıktığında, herkes yattıktan sonra gizlice televizyonu açıp, karanlıkta onu izlerdim.. çocuktum daha dikkatimi çekmiş..
sonra hep izledim, çok seviyorum onu,
öyle fanlık hayranlık anlamında değil ama, objektif dinleyebiliyorum, katılmadığım fikirleri de var, kendisini tanımayı çok isterdim, bu başlığı açmayı düşünüyordum, şimdi tesadüfen gördüm sözlüğe girişte, ekşi yi onun sayesinde tanıdım sevdim, hatta girdim, buraya gelmemde de aslında onun girip okuma ihtimalinin de etkisi var :) kendi evinde çekilmiş bir video var, sevdiği küçük eserleri almış, tanınmamış sanatçıların eserlerini, o büyük galerilerdeki pahalı eserlere inanmıyor, yani onu pazarlama ile kandıramazsınız, gerçek olan, anlamlı ve değerli eserleri bulmuş, bugün istese en baba kanalda en baba günde saatte gelir oturur televizyona, hiçbir kanalda hayır demez, parada kazanır, ismi kaşe olmuş, ama radyo programı yapıyor.. anlamlı olanı, ruhu olanı "tercih ediyor" buyursunlar demesi olsun, hoşuna giden akıllıca bir espri duyunca uzata uzata gülmesi olsun, bayılıyorum kendisine..
mesela arkadaşlarım bana birşey anlatırken, bir kavram, yada bir durum, benim anlamam için şunu söylerler "mesela okan bayülgen gibi" o zaman anlarım.. gidip ben sizin hayranınızım filanda demem yani, o tarz da değilim, ama bir şekilde, özellikle iş vesilesiyle filan tanışmayı çok isterdim, kız arkadaşı zaten uzay bir kadın, cv si yle dövüyor bütün eski sevgililerini, şu an beraberlermi bilmiyorum ama biraz sıkılmış gibi görünüyor.. seviyor öyle özgün kadınları, akıllı, özgüvenli kadınları, biliyorum ama ne bileyim, merakını dindirmişse, şu saatlerde sıkılmış olması lazım, evlilikle ilgili tespitleri çook yerinde ve enteresandır, kimsedende duyulmamış şeylerdir, ve sporla ilgili çok şahidim var, spor ve vücuduna çok zaman ayıranlarla ilgili aynı şeyleri söylemiştim daha önce, sosyal medyadaki paylaşımlarla ilgilide öyle, kızına koyduğu isimde benim ondan öncede kullandığım kelime istanbulla aynı, ve son olarak çocuğuna dünyadaki başkentlere gidip kalabilmesi için evler alması beni benden almıştır diyip ben harakiri yapmaya gidermişim
seni seviyorum okan bayülgen
bana ilham veriyorsun
devamını gör...
sevilsin ya da sevilmesin, televizyonculuğa dair standartları devirmiş bir adam. normalde tv'ye çıkmayan insanlarla bile unutulmaz programlara imza attı.
devamını gör...
10.
her salı tv 100'de* yayınlanan yeni programında ezber bozan konukları ve söz kesmeden dinlemesi ayrı bir güzelliğidir.
devamını gör...
11.
rahat ve esprili bir insan olan televizyon adamı,oyuncu,tiyatrocu,vb.'dir.
devamını gör...
12.
her zaman ekranda görmek istediğim insanlardan biri.
devamını gör...
13.
naçizane düşüncem artık olmuş. her zaman eğlenceliydi ancak artık daha olgun olduğunu görüyoruz. ya da artık ben yaşlandım dostlar.
devamını gör...
bu ülkeye değer kattığını düşündüğüm karizmatik insan.
devamını gör...
popüler kültürü tiye alarak meşhur olmuş bir popüler kültür figürü.
devamını gör...
(bkz: herbokolog)
devamını gör...
sigara konusunda saçma sapan tavır takınmış , çok hoşuma gitmeyen bir adamdır.
devamını gör...
hamza yardımcıoğlu isminde bir şovmen ile bir program gerçekleştirmiş ve burada 2021'de ne olacak, yeni dünya düzeni, cashless toplum (sanki bir bok oluyor anasısı satayım, cashless society) ve benzeri bunlardan bahsetmekteler. (elbette tamamını izlemedim, beş dakika falan bir göz gezdirmişimdir.) yani gerçekten bu konuşulanlara inanacak kadar saf ve dünya meselelerinden bir haber mi, yoksa iş icabı rol mü yapıyor? eğer iş icabı rol yapıyorsa gerçekten kötü bir şey ya. kendisine buradan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
devamını gör...
vallahi artık yaptığı rolden ve girdiği değişik değişik hallerden yorulduğum şahıs. eskiden şovu vardı izle izle gülerdim şimdi görüntüsü bile çok irite ediyor. bi de jülide ateş 40 programı özentisi nokta programı var, deme. ortada format yok soru yok düz geyikten muhabbet ve eserse iki soru, al sana program. biri okan a ergen olmadığını söylesin.
devamını gör...
oyunculuğu kötü, televizyonculuğu türkiye'ye fazla şahsiyet.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"okan bayülgen" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim