bence bu zihniyete sahip kafaları o poşete koymak gerekir
devamını gör...
sıvı tekel ürünlerine de bu muameleyi yapıyorlar deliriyorum, inadına saydam beyaz poşete koyuyorum biraları. ne yapıyorum emenike, kul hakkı mı yiyorum? kendi paramla aldığım biralar onlar benim.
devamını gör...
saçma.
devamını gör...
son zamanlarda insanlarımızın bu konu hakkında iyice farkındalık kazandıklarını düşünüyorum. tabi arada çürük elmalar çıkmıyor değil.

t: gün geçtikçe azalmakta olandır. hallelujah.
devamını gör...
siyah poşet sadece kusmuk poşeti görevi görmelidir, gerisi saçmalık ve bile bile lades misali ifşadır.
devamını gör...
pedin birini açıp siyah poşete koymak isteyen amcanın alnına yapıştırmak istediğim eylem. bir de gazete kağıdına sarıp ondan sonra siyah poşete koyanlar vvardı.. 1gram eroin alsam bu kadar saklamazsınız satarken
devamını gör...
kaldı mı böyle tipler dediğim başlık
devamını gör...
örümcek beyinli yobazların icat etmiş oldukları hadise. böyle bir yer gördüğünüzde oradan alışveriş falan yapmayın batsın bağnaz yobazlar.
devamını gör...
(bkz: iskoçya'da pedlerin bedava olması)
devamını gör...
toplumun belli kısmı tarafından kanıksanan bilinçsizlik yüzünden oluşan durum. git gide azalmalarını diliyorum.
devamını gör...
genelde büyük marketlerden alışveriş yaptığım için başıma gelmeyen hadise. gelse de satın almam çıkarım. ne alıyoruz sanki alt tarafı ped.
devamını gör...
hangi çağda yaşıyorsunuz ped niye siyah poşete konulsun. niye ped alan kadın utansın. buda insani bir ihtiyaç. ama gerçi kadınların regl olmasını iğrenç bulan erkeklerle sevgili olmalarını da kadınların bir tutarsızlığı olarak anlıyorum.
devamını gör...
küçükken annemin gönderdiği, temizlik malzemeleri satan bir dükkanda önce gazeteye sarar sonra siyah poşete koyarlardı, okullarda yapılan sözde eğitici seminerlerde de gizli gizli ped verirlerdi. sırf bunlar yüzünden regl olmanın utanç verici olduğunu düşünürdüm, sanki millet ayıplıyormuş gibi gelirdi. yavaş yavaş bu zihniyetin azaldığını düşünüyorum, daha bilinçli nesiller yetişiyor. en azından ben böyle kabul etmek istiyorum.
devamını gör...
şimdi burda benim anlamadığım bir şey var. onu siyah poşete koyunca daha bir mimli, daha bir işaretli gibi olmuyor mu? aynı şey bira için de geçerli. şey gibi mi? bira olduğunu bilebilirsin ama hangi marka bilemezsin gibi mi? önemli olan markanın bilinmemesi mi? kafamda deli sorular.
devamını gör...
evlenirken kadını hediye paketine takılan bekaretini simgeleyen kırmızı kurdelelerle bağlayıp damada 'ilk açan sen olacaksın' mesajını veren zihniyetle ayrı bedenlerdeki aynı ruhlardır .
devamını gör...
bir de hem siyah poşete koyan hem de gazeteyle kaplayan yerler var. sanki ne alıyoruz?
devamını gör...
satmaktan mı utanıyorsun kardeşim? demek istiyorum böyle insanlara. hayır yani mahalleli görünce "mahmut abi ped satıyormuş. olur mu böyle şey" falan mı diyecek? dükkanını mı basacaklar?
devamını gör...
hepinizi mi leylek getirdi anlamıyorum ki nedir bu kadın üreme sistemi alerjiniz?
devamını gör...
alnıma yapıştırıp merkezde yürümekle protesto ettiğim eylemsi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"pedlerin siyah poşete koyulması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim