bağımlı olmayan insandır,keyif için içer.
devamını gör...
"bir şey yapacaksam adamakıllı yapayım" diyen insandır, keyif çıkarmasını bilir.
devamını gör...
nikotin = nikotindir. bağımlı olmayan insan bir kandırmacadır. bağımlı olmamak için hayatında hiç sigara içmemiş olmak gerekir , çünkü sigara içenler genelde “sigara içmiyorum arada puro içiyorum” diyerek kendini aldatır ama bir süre sonra tekrar sigaraya başlanır. kaliteli olduğu ve adam gibi içmesi bilindiği taktirde fena olmayan eylem.
devamını gör...
muhtemelen viski ile birlikte içen insandır..

12 yıllık ballantines tavsiye ederim, küba purosu ile güzel gider..
devamını gör...
duman seven insandır. keyif düşkünüdür. sigara içmeyip nargile içmek sigara içmeyip puro içmek normaldir.
devamını gör...
aklıma ilk olarak medya patronlarını getirmiş olan başlıktır. nedendir bilmiyorum. ara sıra ben de içerim puro fena değil. fakat ben sigara da içiyorum ve bırakamıyorum. (bkz: sigarayı bırakıp puroya başlamak)
devamını gör...
puro ve sigara aynı şeyler değil, sigara puronun yanından bile geçemez keyif olarak, tabi gerçek tütün yaprağından sarılmış purolar. içim şekilleri farklıdır, çoğu insan ben çekerim kardeşim dese bile puro içe çekilmez, kültüründe yoktur. sarıldığı yaprağın ve içindeki tütünün ağızda ve burunda bıraktığı aroma ve tat için içilir. sigara ise içine çekmezsen bi işe yaramaz.
devamını gör...
kubaliysa çok siritmaz ,turkse garipsenir.
devamını gör...
sigara bir ihtiyaçtır, pipo ve puro keyif için içilir
devamını gör...
daha sonra sigaraya başlaması muhtemel olan insandır. ne kendimizi ne de başkalarını kandırmayalım arkadaşlar.
devamını gör...
geçen gün aklımdan geçti bu fikir. günlük 2-3 paket sigara içiyorum. yanımda yedek paketim olmadığı zaman ise elimdeki paket dolu dahi olsa strese giriyorum. dünyanın en geri zekalı eylemi. aferin oğlum akgün iyi bok yiyorsun.
sonra dedim ki lan benim sigaraya aylık verdiğim para 1000 lira civarında zaten, alayım kaliteli bir puro ve bir de makas bari bir boka değsin.
puro konusunda tavsiyesi olan arkadaşlar sinyali yaksın.
devamını gör...
sigara ile puronun yapıldığı tütün türleri aynı değildir. puro, genelde burley adı verilen daha sert, nikotin oranı doğal olarak daha yüksek olan tütünden yapılır. puro içerisine sigaradaki ekstra kimyasallar eklenmez bunun ilk nedeni puro tütününün yapısı diğer nedeni de sigaranın makaron denilen kağıda konulmasıdır. sigarada kağıdın tutuşmasını engellemek için bile ekstra katkı maddeleri yer alır, puro yaprağa sarılır dolayısıyla tutuşma ihtimali yoktur. sigara tütünü, puroya göre nikotin olarak daha softtur. bu nedenden içerisine zevk verecek ve bağımlılığı arttıracak başka maddeler de eklenir. sadece puro içen adamın puro aradığını, puro içmediğinde kıvrandığını hiç görmedim. fakat sigara gerçekten bir bağımlılık yaratır, bu bağımlılığı tütünün içerisindeki doğal nikotin yaratmaz ekstra eklenen nikotin ve diğer etken maddeler yaratır. çünkü insan metabolizması kafeini tolore edebildiği gibi belirli seviyedeki nikotini de aslında tolore eder. dolayısıyla sigara ile puro kesinlikle bir değildir, ikisi de sağlığa zararlıdır fakat zararları konusunda sigara x10 dur.
devamını gör...
zevk insanıdır.
devamını gör...
"bir puro bazen sadece bir purodur" felsefesine kendini kaptırmış insandır.
devamını gör...
puro ve sigarillolar, sigaradan daha keyiflidir. bunu biliyordur.

puro ve sigarillo da kullanıyorum lakin biz daha çok amele gibi yakıp yakıp duruyoruz sigaradan.
devamını gör...
hayatına kastı olan insandır. eminim proyu bulan insan bile pro içmiyordur.
devamını gör...
zengin olduğundan şüphe duyulmayan insan evladıdır.
devamını gör...
gosteri yapmayi seven, guvenilmez insan tipi.
devamını gör...
olabilir. normal şeyler bunlar.
devamını gör...
o puro senin mi denilecek insandır. zira içen illa paylaşmak, göstermek istemez hatta öyle ki dışarda sigara, ev veya iş yerinde puro tüketir. hatta hatta dışarda pek sigara bile tüketmez.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sigara içmeyip puro içen insan" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim