tanımlarda denk geldikçe ismine aşina olduğum dahasında sözlüğe ufak bir aradan sonra devam etme kararı almış yazarlarımızdan biridir, hoş gelmiştir sefalar getirmiştir..
devamını gör...
ara verdikten sonra kapısına kadar gittiğim. bu yolda yoldaşlığımıza devam et lütfen dedikten sonra dönmeyen. kalbi yumuşamış olsa gerek bizle yoldaş olma kararı vermiş değerli yazardır.
devamını gör...
sözlüğe 2.kez hoşgelen yazardır. en sevdiğim yazarlardandır. bir daha gitmesindir. sıktırmayın topuklarınıza. gülücük, gülücük.
devamını gör...
aramıza tekrar katılan değerli yazarımız. tekrar hoş gelmiş.
devamını gör...
5 aralık 2020 itibarı ile popiler listesine adını yazdıran yazar.

(bkz: günün ünlüsü yazarımız)
devamını gör...
şans eseri girdiğim kokpitinde yaş gününü öğrendiğim bir kafa sözlük yazarı. buradan kendisinin doğum gününü kutlar; mutlu, huzurlu, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl geçirmesi dileğimi iletiyorum.
devamını gör...
biraz melankolik, biraz eğlenceli, başarılı bir yazar. klavyesine nazar değmesin.
devamını gör...
neden gittiğini bilmediğim, gittiğini duyduğumda da üzüldüğüm yazar. umarım tez vakitte döner.
devamını gör...
umuyorum ki geçici süreliğine gitmiştir.
devamını gör...
biraz kafasını dinleyip geri gelmiş yazarımız.
tekrar hoş gelmiştir.
devamını gör...
25 aralık 2015.

bulunduğumuz eve farklı ev arkadaşları tarafından çağırıldığımız için tanıştığım şahıs.

herkes herkese sürpriz christmas hediyesi alırken, sen git, çarmıha gerilmiş isa figürü al.

bu mu yani?

neyse ki whisper beni daha hediyeyi wraplamadan uyardı ki felaketin önüne geçtik. yoksa cfo falan hayaldi.

iyi ki varsın can dostum, elimde selpak, salyalarımı sile sile okuyorum.
devamını gör...
çok keyifli tanımları olan yazar. imla kurallarına da uyuyor, daha ne olsundur.* önerileri doğrultusunda, kaktüs yetiştirebilmeye dair içimdeki umudumu arttırmıştır. ilgi alanımdaki filmlere yönelik yazdığı tanımlarını okudum, izlemediğim filmleri de sırayla izleyeceğim. umarım bir film başlığı altında karşılaşırız demek istediğim yazardır. tanımları daim olsun...
devamını gör...
tanımlarını okurken çok eğlendiğim, sözlüğe yakışan, kafa bir yazar olduğunu düşünüyorum. tanımların bol olsun whisper.
devamını gör...
nickini her gördüğümde istemsiz ürperdiğim yazarımız.
sense8 (dizi)sindeki whispers karakteri geliyor aklıma.
devamını gör...
5 yaşındayken muğla'nın köyceğiz ilçesinden tekne ile kaçırılmıştır.
aylarca nereye gittiğini bilmeden yol alan yazarımız, sonunda nemli, yeşilliklerle dolu siyah insanların arasına bir köye düşmüştür.
yıllarca onların arasında dil bilmeden ailesinden uzak bir şekilde zorla çalıştırılmıştır.
daha sonra silah ve bomba sesleri ile çığlıklar arasında kalmıştır. ne olduğunu anlamadan beyaz adam onu kolundan tuttuğu gibi hızlıca ormanların arasına görülmüştür. beyaz adam telaşlı bir şekilde konuşmasına rağmen yazarımızın beyaz adamın ne konuştuğu hakkında en ufak fikri bile yoktur.

neyse ki beyaz adam onu bu akıl almaz durumdan kurtarmıştır. sahilde bir helikopter beklemektedir. diğer çocuklar da ordadır. beyaz adam yazarımızı helikopterin yanına götürür ve binip amerikan donanma gemisine çıkarlar. diğer çocuklarla birlikte aylarca yolculuk yaptıktan sonra amerika'ya varırılar. yazarımız sorulan sorulara cevap verememektedir. utangaçtır. amerikan yurdunda yıllarca kaldıktan sonra aldığı eğitim ile donanmaya katılır. çok başarılı bir asker olmuştur. mezun olduğu gün donanmadaki ilk görev yerini öğrenin. bir donanma gemisi. görev yerine gittiğinde ilk fark ettiği, gemi kendisini kurtaran ve amerikaya yolculuk ettiği aynı gemidir. ve geminin üzerinde "whisper" yazmaktadır. kendisini kurtaran whisper adlı gemide görev yapacaktır. yıllarca görev yapar ve günün birinde, amerikada turistik seyahatte olan bir türk ile karşılaşır. hemen aşık olurlar. tanıştığı türk ile kısa zamanda evlenmeye karar verir ve evlenirler. tanıştığı türk işi bırakmasını ve türkiye yaşamlarının daha iyi olacağını söyler. yazarımız kabul eder. türkiyeye taşınma kararı alırlar. uçakla istanbul'a giderler sonrası için araba kiralarlar. geze geze giderler ve son durak olan yaşayacakları yerin il sınırına girdikleri yerde, tabelada muğla yazar. yazarımızın içinde tarif edemediği hisler oluşur. ilerledikçe heyecanı artar. köyceğiz tabelasını görünce tarif edemeyeceği duygu kaplar içini. köye vardıklarında arabanın sağ koltuğunda oturan yazarımız yavaş yavaş hatırlamaya başlar. arabayı kullanan eşi aslında onun komşularının evladıdır. hayata başladığı yere yıllar yıllar sonra yeniden dönmüştür.
devamını gör...
eksileme butonu gelmeden ilk eksi yemeyi başarmış üye. tarihe geçsin lütfen.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
kafa iznini sonlandırıp artık gelmesi gereken yazar
çünkü lütfen.*
devamını gör...
ne ara gittiğini göremediğim yazar. dün akşam güzel mesajlarını almıştım. sanırım offline devam ediyor.
devamını gör...
masadan eksilen dostlara biri daha eklendi. yahu ne güzel sürünüyorduk beraber, hiç oldu mu bu?
devamını gör...
kafa iznine ayrılmış olan değerli dostum. arada güzel muhabbet çeviriyorduk yahu neden böyle bir şey yaptın ki? o bim'den alıp deli gibi yediğin badem sütü kreması yüzünden depresyona girmiş olmayasın sakın? en kısa sürede dönmen dileğiyle, seviyoruz seni.*
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"whisper (yazar)" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim