1.
yıl olmuş 2020 hala üzerine daha iyisi çekilememiş bölümdür.
devamını gör...
2.
fly is the problem repliği bu bölümü tek cümleyle özetlemektedir. sinekten huylananların kesinlikle izlememesi gerekir.
devamını gör...
3.
kesinlikle mükemmel bölümdür. ayrıca sinema tarihinin en iyi dizi bölümü olan son sezon 14. bölümü yazan adamın yazdığı bölümdür.
devamını gör...
4.
efsane bölümdür.
devamını gör...
b*k gibi bir bölümdü. keşke izlemeseydim... film de b*k gibiydi onu da keşke izlemeseydim.
devamını gör...
(bkz: fly)
devamını gör...
bu bölümü sadece kardeşim aracılığıyla öğrendim, gerçekçiliğini çok övmüştü, bu entryi o mu açtı acaba diye bakıp çıkıyorum hemen
devamını gör...
neden abartıldı bu bölüm bu kadar anlayamadım.

ben, sineğin gizli kamera olduğunu ve white'ın bunu çakozlayarak sineği öldürmek için canını ortaya koyduğunu düşündüm. hem o ara jessie ile konuşacakları da vardı sanırım. eskide kaldı, iyi hatırlayamıyorum. sonuçta sinekli bölümde pek bir b.k yok.
devamını gör...
diziyi ilk izlediğimde günde 5-6 bölüm izlerdim. nasıl oldu bilmiyorum bu bölümü atlamışım. bölümün goygoyunu internetten gördüğümde "lan, ben böyle bir bölüm izlemedim" demiştim kendi kendime. sonradan öğrendim ki bu bölüm dizi akışını bozmayan bir bölüm. sonra ilerim desem de aradan yıllar geçti, hala duruyor sinekli bölüm. bir ara izlerim gari.
devamını gör...
parasızlık amerikan dizi sektörüne böyle bölümler çektiriyor işte.
devamını gör...
efsane olmasa da çok iyi bölümdür ama asıl önemlisi böyle bir bölümü çekme cesaretidir. bir şey anlatmayan ama ruh hali yansıtan farklı bir bölümdür çünkü.
devamını gör...
ne övenlerin yücelttiği kadar güzel ne de sövenlerin gömdüğü kadar kötü bir bölümdür.
devamını gör...
walter white reisin laboratuvarındaki sineği öldürmeye çalıştığı bölümdür. biraz sanat filmi tadında seyir sunar izleyiciye. bu sebeple derin manalar aranan bölümdür.
devamını gör...
bu bölümü etkileyici bulan bir tek ben miyim diye düşünmüşlüğüm mevcuttur. senaristin mücadele ve takıntı arasında ki ince çizgiyi gösterdiğini düşünmekteyim.
devamını gör...
burada çok seven arkadaşlar olmuş bu bölümü.
tanım: dizinin açık ara en kötü bölümüdür.

breaking bad bu kadar güzel bir dizidir işte.*
devamını gör...
dizi sektöründe "bottle episode" diye tabir edilen, masrafları kısmak amacıyla yapılan bölümler vardır. normalde, dizideki bir yan karakterin gündelik hayatı, günlük problemleri şeklinde yapılır ve 1 bölüm boyunca kaşesi düşük olan oyuncuların etrafında döner. breaking bad ise; bu bölümü tek mekanda, sadece dizinin iki başrol oyuncusunu oynatarak yapmıştır. böylece diğer karakterlerin ve birden fazla setin masrafından kısmıştır.
devamını gör...
hiç sıkılmadan izlediğim, bittiğinde de "bu muydu yani" dediğim bölüm. paraları bittiği için çekmişler bölümü.
devamını gör...
yahu tamam diyorum gündem aynı sonuçta ekşi ile buranın başlıkları ve gündemi elbet benzer olacak ama direkt ekşi sözlük başlıklarını buraya taşımasak mı sevgili yazarlar?
devamını gör...
overrated. üstteki yazar arkadaşın da dediği gibi bottle episode. yine de kendini izlettirdi mi izlettirdi ama bu kadar abartılmasını anlamıyorum.
devamını gör...
çoğu kişi nefret ediyor ya da bayılıyor ama bence ne overrated ne de underrated. orta şeker bir bölüm ancak diyaloglar çok güzel özellikle de jesse'nin walter'ın kahvesine uyku ilacı kattıktan sonra başlayan diyaloglar şahane bence. sevdiğim bir bölümdür esasında.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"breaking bad'deki sinekli bölüm" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim