bir instagram fenomeni.

benim için (bkz: neden ünlü olduğu bilinmeyen ünlüler) listesinde bir numaradadır. sosyal medya sağ olsun her yerden karşımıza reklam çıkardığı için haberdar olmamak mümkün değil. birkaç aydan uzun bir süredir instagram’ı kapatmıştım (gençleştim resmen bu kadar mı fark eder durumu yaşadım bi’ süre. tavsiye edilir) ama geçen gün açınca hatırladım bu kadını. bu ablanın olayı her şeyin en abartısını yaşayıp her yaşadığını da gözler önüne sermesi ve sürekli paylaşımda bulunması. yani bir de sürekli “kocam da kocaam” diyor ki evlerden ırak.* ağır psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını düşünüyorum ya da her davranışı sırf ilgi çekmek için yapıyor.

5 milyon takipçisi varmış, akıllanmayız biz millet olarak sanki.

ha hakkında böyle uzun uzadıya entry döşenilecek birisi mi orası da meçhul ama işte kutsal bilgi kaynağı. kıpss.
devamını gör...
hayatımda gördüğüm en görgüsüz kadındır ve açıkçası mutlu olduğunu da düşünmüyorum.

genelde sürekli bir şeylerin şovunu yapıp mutluyum diye gezinenler en büyük problemleri yaşayan kişiler oluyor ve muhtemelen bu kadın da böyle bir hayat yaşıyor. eşinizin size hediyeler alıp özel günleri unutmaması harika bir durum ama bunu sürekli yapmak çok itici. açıkçası sevgilim her gün bana böyle şeyler yapsa bir bok mu yedin diye düşünüp sorgularım ama iş bunlara gelince her şey normal oluyor.

geçen sosyal medyada iki tokaya 28 bin verdiğinden bahsediyorlardı. yani ne bileyim bu kadarı da... allah herkese bol kazanç versin ama görgüsüz olmamak lazım. çok kötü, çok.
devamını gör...
sosyal mevzulara aşırı ilgili bir insan olarak bu kadının evine çalışmaya girmeyi falan düşündüm gözlem yapmayı istediğim bir ailesi ve yaşantısı var çalışanlarıyla kurduğu ilişkiler davranışları oldukça ilginç sigara içerken çektiği videolarda bir sıkıntısı olduğu açıkça belli oluyor kafasının içinde bulunmak istediğim insanlardan
devamını gör...
bakın nasıl param var, bakın insanlara çok yardım ediyorum insanı. dişi murat övüç.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

ayrıca varoş bir kezo. para varoşluğu götüremiyor dostlar.
devamını gör...
kendisini tanımıyorum. adını ilk defa şimdi gördüm. hesabına baktım ve kanaatim hemen oluştu.
son derecede zeki bir kadın. halkın, özellikle genç, kendilerine y ve z kuşağı denilmesinden hoşlanan kesimin kerizliğini paraya çevirmeyi çok iyi biliyor.
hiçbir şey yapmadan beş buçuk milyon takipçi ne demek yahu. kadın tek başına seçime girse iyip'ten mhp'den fazla oy alıyor, ysp+tip'le başabaş gdiyor. ben reisin yerinde olsam bunu 67 vekil yerine aday gösterirdim.
eh milletvekili olamadığına göre bari keriz keklesin. hakkıdır.
tanım: zeki bir kadın.
devamını gör...
ruh hastası bence bunlar.
devamını gör...
gelmiş yine meriç, entel ve gold digger tipler başarılı olan bir kadını kıskanıp laf atıyorlar.
devamını gör...
bizzat tanışmışlığım olan, kocası bizim mahalleden çıkmış kadın.

ben dahil çoğumuzun tasvip etmediği bir yaşam tarzı sürseler de ilişkileri gözükenin aksine imrenilesi ve örnek alınası diye düşünüyorum.

kocasıyla lisede sevgili oluyorlar, tabi o zamanlar gayet alt tabakalar. sonrasında lise bitiyor, evleniyorlar. dilan polat ise gelecekte parayı kıracağı güzellik uzmanlığı işine giriyor*. gel zaman git zaman dilan polat kendi güzellik merkezini açıyor. işleri de yolunda gidince markalaşıp şube sayısını artırıyor. bu esnada parayı kırmasına rağmen çoğu tc kadınının aksine kocasından ayrılmayıp sadakatini sürdürüyor. istese çok daha yakışıklı ve her anlamda üstün bir sürü erkek bulabilir ama zeki kadın işte, bu tutumun ona yalnızca kısa vadeli mutluluk getireceğinin farkında. lisede cepte 5 kuruş para yokken birlikte oldukları adamın verdiği ve vereceği mutluluğu/huzuru/güveni bu saatten sonra birlikte olacağı hiçbir erkekte bulamayacağını biliyor.

üst entrylerde yazılanın aksine parayı influencer'lıktan kırmamıştır. influencer'lık ile servetine servet kattığı doğrudur ama zenginliğinin kaynağı bu değildir.
devamını gör...
mükemmel bir kadın.
devamını gör...
sanırım bi ben yadırgıyorum şu kadını
devamını gör...
adını hep duyduğum, her duyuşumda google'a baktığım, baktıktan hemen sonra unuttuğum bir şahıs. al işte gene merak ettim ama bu defa bakmak istemiyorum. ya dizi oyuncusudur, ya popçudur, ya da fenomendir.
devamını gör...
gerizekalıların takip ederek başımıza bela ettiği varoş ruhlu, ağzı bozuk bir ünlümsü. dilan polat, daha önce twitter'da ben de dahil kendisini takip etmeyen suçsuz her kişiye "hepinizin a. koyum" diyerek aleni bir şekilde küfür etti. eyyy dilan polat, mademki birilerine küfredecektin; hiç değilse sosyal medyadaki kendi takipçilerine küfretseydin, benim gibi seni takip etmeyenlerin ne suçu var? dilan polat denilen hırbo, o tweet'i attığı gün gerçek pis yüzünü gösterdi.
adını hep duyduğum görgüsüz ve itici bir kadın. dilan polat'ın hakkında hiçbir şey düşünmüyorum, düşünmek de istemiyorum. kendisine takipçileriyle birlikte mutluluklar diliyorum.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel dilan polat'ın kendisini takip etmeyenler dahil twitter'da herkese küfrettiği o skandal tweet'i
devamını gör...
o kim diye düşünüyorum.
devamını gör...
bir vergi kaçakçısı. kuyumcu şirketi 6 ayda 15000 vergi ödemiş. gerizekalı muhasebecileri bari belli etmeyecek şekilde vergi kaçırsaydı. bu kepazeliği ortaya çıkınca instagramını kapatıp kaçmış. kocası story paylaşmış serum takmışlar dolandırıcı karısına falan. hayırlı işler dilan abla çok seviyoruz seni.
devamını gör...
vatanımız, milletimiz, devletimiz edebiyatı yapmaya başlayan kişi.
devamını gör...
avrupada, amerikada olsa iş buralara gelmeden yakalanırlardı ve en az 10 sene hapis yatarlardı.

vergi kaçakçılığı, kara para vb. şeyler konuşuluyor haklarında..
ülkede bunlar gibi o kadar çok sayıda şirket sahibi var ki özel olarak vaktimi ayırıp ilgilenmedim..
bu gibi insanlar zenginliklerini bu şirketler üzerinden yaptıkları işe, ticarete borçlu olduklarını savunsalar da şirketlerin yaşı ve yapılan, üretilen iş ile kazanç arasında tutarlılık olmuyor...

ama burası türkiye..
arkaları, yukarıdakilerle bağlantıları varsa bu işten sıyrılabilirler.

kocasının da kendisinin de ticari zekaya, mesleki bilgi birikime, vizyona, misyona, bilmem neye sahip insanlar olduklarını düşünmüyorum.
profilleri, kapasiteleri buna imkan ve ihtimal olamayacağını gösteriyor zaten.
devamını gör...
"yoksulluk ve açlığın salgın gibi yayıldığı bu memlekette sen, olanca görgüsüzlüğünle günde 750 bin tl harcadığını söyleyip altın tozu dökülmüş kahve içersen, bütün halkın nefret nesnesi olursun.
devlet bu teşhirci aileye kayyum atasa da daha fazla görgüsüzlüğe maruz kalmasak." ismail saymaz.
devamını gör...
görgüsüz şatafat yüzünden kendi kendini ihbar eden kadın...

kocamın koltuk altını öperim.. gibi beyanları vardı. onu bile kendine saklayamayan biri..

biz sevdiğimiz insanın nerelerini öpeceğimizi söylüyor muyuz mesela?
devamını gör...
kocası ile birlikte , çalıntı kredi kartları, uyuşturucu parası gibi bilumum illegal işlerin aracılığını yaptığı iddia edilen sosyal medya şeysi.
o yapıyorsa ben de yaparım diyenciler türer yakında. ülke hızla para aklama makinasına dönüşüyor.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"dilan polat" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim