kişiyi yıllar sonra bile rahatsız edebilir. şöyle ki lisede hasta olduğum halde girdiğim matematik sınavından 2 almıştım. yıllar geçti hala arasıra rüyamda o sınava girip tekrar tekrar başarısız oluyorum.
devamını gör...
ya 15 ya 30 olduğunu hatırladığım not.
devamını gör...
lise 1 de ilk fizik sınavında 46 almıştım. zaten o gün bugündür fizikle aram asla iyi olmadı. üniversitede sectigim bölümü de fizik olmamasına dikkat ederek seçtim.
devamını gör...
ben değil de lise 1'de bir arkadaşım biyoloji dersinden 02 almıştı. bütün lise hayatı boyunca 02 sabriye diye çağrılmıştı kız.
devamını gör...
27 dir efendim. arapça sınavında almıştım.
devamını gör...
sıfır, zero, нуль.
devamını gör...
10.sınıf matematik 18 almıstım.18 bile o an cok gelmisti gozume.bos kagıt verdim.gece yatmadan aklıma takılır bazen.nasıl aldım harbiden?
devamını gör...
9.sınıfta fizik sınavından 19 aldım. bucak bucak kaçtım sonra fizik dersinden. hiç sevmem.
devamını gör...
9. sınıf kimya sınavı 28 almıştım. sınav gecesi ise apandisit olmuştum.
devamını gör...
10.
üniversitede 06 almıştım. arkadaşlarım ankaralı olduğumu belli etmeye çalıştığım üzerine hiçte komik olmayan bir espri yapmışlardı.
devamını gör...
11.
15. bir fizik görmemek için sağlık okuduğum halde üninin ilk senesinde fizikten aldığım ve hocanın sınıfa gıcıklığı ve beni sevmesine rağmen adımı bilmemesinden kaynaklı olduğuna inandığım nottur. bütte gelip kağıfıma bakıp gerekenin bir tık üstüyle de geçirdi lütfeder gibi.
devamını gör...
12.
buna en üzücü yanıtı bırakıyorum 78. neden en üzücü derseniz takıntılı bir ailede yaşıyordum. bizim evimizde size gösterilen sevgi başarınızla doğru orantılıdır.. sevilmek için başarılı olmak zorundaydım. çamurdan pastalar yapıp evcilikler oynayamadım bu yüzden. ve hiç hata yapmayan kız olmak zorunda kaldım.
devamını gör...
13.
12'dir. nasıl aldığımı kendim bile bilmiyorum.
devamını gör...
14.
köpek gibi çalışıp her şeyi ezberleyip 01 almıştım hoca puştluk yapmıştı. daha kötüsü 0 zaten onu da giremediğim bir sınava sayarsak alınabilecek en kötü notlar bende sanırım tebriks.
devamını gör...
15.
birinci sınıfta roma hukukundan 0 almıştım. hocam bari adımı yazdığım için 01 verseydiniz.
devamını gör...
16.
74, din kültürü.
devamını gör...
17.
0 ingilizce kitap sınavından almıştım hemde birden fazla kez hoca biraz manyaktı ama iyiydi. o hocayı saymaz isek edebiyat kitap sınavından 19 almıştım . yani başıma ne geldiyse kitap okumama alışkanlığımdan geldi şimdi yeni yeni okuyorum ama o zamanlarda güzel günlerdi.
devamını gör...
18.
43 almıştım. lise 2 fizik yazılısı. ama hiçbi fikrim yoktu yani her seyi ilk kez görüyordum sanki. gene iyi vermiş bence hoca dbdjdndh.
devamını gör...
19.
lise yıllarında 02 aldığım sınav sonra o dersten geçmiştim orası ayrı
devamını gör...
20.
15. herkesin hayatına takıntılı bir hoca mutlaka girmiştir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"eğitim hayatında alınmış en düşük sınav notu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim