abd'li eski finansci.
new york ta yahudi bir ailede doğdu. kariyerine öğretmen olarak başlasa da sayısal zekası ile zamanla bankacilik sektörüne geçti ve çok hızlı bir şekilde yükseldi. 2008 yılında pedofililik ile suclanmadan once du yadaki sayılı elit insnalardan birisiydi. donald trump ile arkadaşlığı vardı ayrıca bill gates ile de arkadaşlığı olduğu söyleniyor.

2015 yılında new york'ta 14 yaşındaki orta okula giden kızları kandırarak kendi evine getirip zorla ilişkiye girdiği sonra da bu anları evindeki gizli kameralar ile kaydettikkten sonra kizlari şantaj yolu ile başkalarına pazarladığı iddia edildi.

2019 yılında kaldığı nezarethanede intihar etmiştir.

bu olay abd medyasıni uzun süre meşgul etti. birçok insan, jeffrey epstein'in daha yüksek kademelerdeki pedofililer tarafından oldurtuldugu kanısında. oyleki birçok sosyal medya sayfası olayın unutulmaması için haftalık olarak fotoğraflar paylaşıyor.

örnek
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

donald trump'in jeffrey epstein ile fotoğrafı
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

bill gates'in jeffrey epstein ile fotoğrafı
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
dünyanın en profesyonel pezevengi.

and he did not killed himself
devamını gör...
netflix'te, dizi tadında yapılmış 4 bölümlük bir belgeseli var bu şahsın.
izlemenizi tavsiye ederim, gayet başarılı.
devamını gör...
kapitalizmin yüce ahlakının gözler önüne serilmesini sağlamış amerikalı finansçı.
hani meşhur hikayedir, iki adam kızlarının ne iş yaptığını konuşuyormuş. birisi kızının patronuyla yaptığı iş gezilerinden, patronunun ona aldığı evden bahsetmiş. diğeri de "bizim kız da o...pu oldu ama işte sizin kadar iyi anlatamıyoruz" demiş ya, finansçı deyince anlayacağınız şey tefecidir.
işte bu spekülatör tefeci, karayip adalarındaki adasında clinton, bush, trump gibi abd başkanlarını, bill gates başta kimbilir kaç tane milyoneri, milyarderi, woody allen gibi "sanatçı"ları misafir etmiş. adada 12 -15 yaşında kız çocukları, evet erkek çocukları varmış. onlarla cima eyliyorlarmış bu büyük kapitalist büyükleri. hepsi de ayrı ayrı filme alınmış. adadaki villanın her deliğinden bir kaset çıkmış. (bir kaset çekildikten sonra onu halı altına süpüremezsiniz)
çocuklar mı? çoğu kaybolmuş. bir seks kölesinin hayatının ne önemi var değil mi?
epstein de yüksek güvenlikli bir hapishanenin her 15 dakikada bir kontrol edilen bir hücresinde kendisini asmış. tesadüfün iğne deliği, o dakikalara ait kamera kayıtları silinmiş.
böylece biz halâ kapitalizmin ne yüce ahlaka sahip bir öğreti olduğundan söz edebilirmişiz.
devamını gör...
lolita filmine kendini fazla kaptırmış dayı.
devamını gör...
iki gün önce yayınlanan haberlere ve yargı belgelerinden anlaşılan yahudi terör örgütü'ne çalışan birisiymiş epstein. elde ettiği görüntüleri yahudi terör örgütü'ne gönderir, ytö de bu video ve fotoğraflarla abd politikacılarına şantaj yaparak istediği gibi yönetirmiş. ytö'nün yapmakta olduğu soykırıma abd'nin ses çıkartmaması, hatta destek olmasının bir nedeni de bu olabilir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"jeffrey epstein" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim