1.
bakın bayanlar baylar eğer sevgili durumunda olduğunuz kişiyi sevmiyorsanız, ya da ona olan sevginiz bittiyse, açık açık konuşup ayrılın. sonra ne halt yiyecekseniz ondan sonra yiyin. aldattığınız kişinin gururu ile oynamanın anlamı yok. işte tam burada karakter giriyor devreye. kimsenin dünyasını başına yıkmaya hakkınız yok.
devamını gör...
daha arada resmi bir durum yok. kopmaz bağlar yok. sevgi var bağlayan adı üstünde sevgili. sevgiliyken neden aldatırsın ki. ayrıl çünkü sevmiyorsun , sonra git kimle olmak istersen ol dedirten başlık.
devamını gör...
ihanet affı olmayan bir suçtur bence.
devamını gör...
yanlış karakterde bir insanla beraber olunduğunun kanıtıdır. başka bir ilişki yaşamak isteyen birine dur diyen yok, ayrılsın baksın işine neden ihanet gibi bir yola başvuruyor, hem ayranım devrilmesin hem .. diyor , oldu iki gözümün çiçeği.
devamını gör...
dünyanın başına yıkıldığı, sokaklarda ipsiz dolaşmakla devam eden kişinin ardından bıçaklanmasının adıdır.
devamını gör...
yakalandıktan sonra, bir de hala seni seviyorum bla bala diyenleri mevcuttur. seviyorsan niye heyecan arıyorsun, sorusuna verecek mantıklı cevabı olmaz ama ölümüne saçmalar.
sen o kadar koca yürekliysen, ben de yapayım aynısını sana desen, kiyamet kopar.
velhasıl içerden de dışarıdan da saçma bir durumdur.
sevmeyi bilmeyen, karaktersiz insan davranışıdır.
devamını gör...
aramız bozulmuştu ve arkadaşı diye tanıttığı kişi ile ilişkisi varmış ben arkadaş olmalarına bile karşı idim biliyordum bi hinlik okula gitmediğim bir gün arkadaşlarım müstehcen bir şekilde görmüşler bana haber vermişlerdi çocuğun numarasını bulup aramıştım sonucu konuşmaya diye gidip hem aldatılıp hem bıçak yedim ve 1 senedir süren dava da cabası

edit:karşı cinse hiçbir şekilde güvenim kalmadı psikolojik sıkıntılar yaşadım uzun süre
devamını gör...
sigara yaktıran sebep.
gözle görene kadar inanmazsınız, yakıştıramazsınız, sütte leke vardır sevdiceğinizde yoktur , işte o kadar malsınızdır. yanlışlıkla fark edersiniz, uzaktan bir el artık acır size, tesadüfler ya da sebepler vasıtasıyla gözündeki perdeyi kaldırır. ilk başta kavrayamazsın. yok dersin, hayır, dersin ama sonunda ağzında acı tadıyla kabullenirsin. yakarsın paketten çıkardığın dalı çeker de durursun. biraz aklın başına gelmiş sarhoşluktan ayılmış ayık kafa ile parçaları birleştirirsin. olayı çözersin sonra bir daha kabullenirsin. salak saçma depresif şarkılarda aptallığına gülersin.
devamını gör...
üzücü bir durum.ama aynı zamanda karşınızdaki kişinin sizi gerçekten sevmediğini de anlarsınız çünkü “insan seviyorsa iki şeyi asla yapmaz. aldatmaz ve ağlatmaz. çünkü aldatmak insan onuruna; ağlatmak ise insan yüreğine yapılmış en çirkin saldırıdır.”.
devamını gör...
sevgisel bağlamda atlatması değil, beni nasıl salak yerine koyarı atlatması zor.
devamını gör...
kötü, onur kırıcı işte kısaca bok gibi bir his.
ama insan bi kalıba giremiyor ne yazık ki.
tavsiyem eğer aldattıysanız asla çaktırmayın.
bu şu demek değil hemen üç kağıda başlayın, karşınızdaki insanı salak yerine koyun demek değil. sadece bunu yaptıysanız asla belli etmeyin.
etmeyin ki karşı taraf üzülmesin. sonra da ayrılın.
devamını gör...
af ve merhametin kabul görmediği tek şeydir ihanet. bir kabahat değil bir cinayettir. bir söz vardı, "morluklar geçicidir ama lekeler bir ömür boyu kalıcıdır" diye. bu konuda söylenecek en doğru söz bence.
devamını gör...
her aldatma insanlara karşı umudunu yitirmene yol açar , sadece fiziksel olarak sevgili tarafından olmasına da gerek yok hatta , dost bildiklerin yada aile bireylerinden biri tarafından da aldatılmak buna benzer yaralar açabiliyor .
devamını gör...
kankamın başka kankasıyla buluşması kadar koymayandır bana.
devamını gör...
insan kendini aldatır. elbet bu yaptığının bedelini öder. ben affetsem karma affetmez.
devamını gör...
hayatta en çok korktuğum seylerdendir.sirf bu olasılık yüzünden kimseye baglanabilecegimi sanmıyorum.
devamını gör...
hiçbir neden bir insanın güvenini kırmanın, canını acıtmanın bahanesi olamaz. aldatılan sadece aldatıldığı ile kalmıyor. ilerleyen zamanlarda insanlara güvenme konusunda sıkıntı yaşıyor, şüpheci oluyor ve bu süreç kişiyi zamanla yorgun tahammülsüz hale getirebiliyor. kimse kimseye bu kötülüğü yapmasın. istemiyorsan ayrıl. kimse sen gittin diye ölecek değil. herkesin gidecek bir yolu var ama insanların canını yakmanın, güven duygusunu zedelemenin, arkadan gizli-saklı iş çevirmenin manası yok.
devamını gör...
artık o sevgili değildir.
devamını gör...
bir daha kimseye kolay kolay güvenmemeniz gerektiğini öğrenecektir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sevgili tarafından aldatılmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim