türk stratejik araştırmacı ve siyasetçi. 2011 türkiye genel seçimlerinde milliyetçi hareket partisi ığdır milletvekili olarak meclise girmiştir.
devamını gör...
izinsiz almanya seyahati sonrası bahçeli tarafından üstü çizilen dr. siyasetçi. sıranın ona gelmesini bekliyor çizgisi özdağ'a benziyor. bakalım derinlerin yeni prensi kim
olacak.
devamını gör...
habertürk ekranlarında an itibarıyla, fatih altaylı'nın, teke tek programının konuğu.

programda; ''çocukken inşaatlarda çok çalıştım.. ben çobanlık da yaptım, amelellik de yaptım'' dedikten 2 dakika sonra, şunu söyledi;
''ben ekonomistim.. hem de diplomalı ekonomistim. uluslararası ilişkiler alanında uzun yıllardır çalışıyorum... dış politika alanında doktoram var..''

şimdi baktım... ığdır'lıymış kendisi.. bir azeri türkü diyebiliriz aslında kendisi için. rusça'yı çok iyi biliyormuş.
milliyetçi hareket partisi'nin milletvekiliydi kendisi, 2011-17 arası...
partiden ilk kopanlardan.

1985 senesinde 18 yaşında olan biri gibi hareket ediyor...
hehehe...
karşısında da, 1980 senesinde 18 yaşında olan biri* var şu anda...
ne güzel anlaşıyorlar...

statüko karşıtı şapşikler sizi...
veriyorlar gençlere gazı sürekli...
devamını gör...
çok yanlış bir tercih.
ümit hoca kendi ayağına sıktı.
devamını gör...
ne 6+hdp'li masaya ne de hüdaparlı cumhur ittifakına mecbur ya da mahkum değilim siz de değilsiniz. yarın ya da sonraki gün kendisi için ilçe seçim kuruluna imza vermeye gidiyorum. partiler bazında da zafer partisine gönül rahatlığı ile basacağım. tabi tek neden türk milliyetçisi bir aday olması değil mevcut adaylar içerisinde en donanımlı, en eğitimli ve en beyefendi kişi olması da önemli bir faktör.

kendisinin mhp tabanı ve iyi partinin u dönüşünden memnun olmayan seküler milliyetçilerin bir kısmından oy alacağı kanaatindeyim. allah utandırmasın.
devamını gör...
sağ seçmen için iyi bir aday. milliyetçiliği esas alan ilkeleri mhp'den iyi temsil ettikleri kesin. sağ alternatifler çoğalmalı. aday olmasına sevindiğim bi' isim.
devamını gör...
cb adayları arasında açık ara en iyi kariyere sahip türksam başkanı, ingilizce ve rusça konuşabilen. değerli siyasetçi. umarım 100 bin imzaya ulaşır..
devamını gör...
bir türk milliyetçisi olarak, asla oy vermeyeceğim biri. iyi parti 2017'de kuruldu. 2017'den beri ülkede neler neler oldu. hangisinde ele avuca gelir bir şey yaptın. hiçbir şey. şimdi kalkıp da ''türk milliyetçisi olduğu için engelleniyor cart curt''.

hayır abi ezik, tembel biri olduğu için ben oy vermeyeceğim. ümit özdağ da iyi hoca kötü yönetici.

biri kariyer demiş, tayyip babanın kariyer hepsinden iyi.
devamını gör...
mevcut düzende halihazırda gönül rahatlığıyla oy ver(ebil)eceğim tek cumhurbaşkanı adayıdır. bakın seçeneksizlikten dolayı değil, gönül rahatlığıyla...

ayrıca görüyorum ki başlıkta kendini milliyetçi addeden bazı ampuller tarafından kendisine birtakım komik ithamlarda falan bulunulmuş. şuurlu seçmen sizin bu laga lugalarınızı yemez.

(bkz: ardından 40 it havlamayan kurt bozkurt değildir)
devamını gör...
hayatım boyunca sadece dört kere sandığa gittim. hiç bir zaman "şu olmasında bu olsun" diye oy vermedim. hiç kimse bana ölümü gösterip sıtmaya razı edemedi.

adaylığı ile beni sandığa koşturacak, adam gibi adam sinan oğan.

mecburen kk ya oy verecekler inanarak severek verenleri tenzih ederek söylüyorum sevdiğiniz inandığınız kişiye oy vermek çok güzel bir şey size lafım yok ama tekrar ediyorum akepe olmasın da ne olursa olsun bokla sidik arasında mecburen oy vereceğim diyenler. akepeliler hiç olmassa inandıklarına oy veriyor. pekiyi siz hiç düşündünüz mü kaç seçimdir iradenizin dışında oy veriyorsunuz.
devamını gör...
asgari ücret otuz binin üzerinde olacak diyen siyasetçi…
devamını gör...
babala tv programı yayında... bakalım bakalım...

devamını gör...
babala tv'nin mevzular açık mikrofon yayınında nasıl devlet adamı olunur dersi veren harbi siyasetçidir. kürsülerden seslenen yalancı beyler, oturun izleyin ders alın siyaset nasıl yapılır öğrenin. tek bir falsosu olmaz mı bir insanın bu konuda ya? yok. yok...* çatır çutur bütün salonu idare etti adam. kimse de çıkıp diyemez ki yok ayrımcılık yapıyor yok görüşünü dayatıyor bilmem ne... itiraz da etmiyor he. benim bir görüşüm var ben de insanım ama ben hepinizin cumhurbaşkanı olacağım diyor. siyasetçi bir yana dursun, devlet adamı böyle olur işte. bakın, görün.

falanca sinan oğan'a oy vermezmiş de şuymuş da buymuş. geçin bu ayakları ya. asıl şu an sinan oğan her kesimden her görüşten kişinin oy verebileceği tek adaydır. uğurlar olsun.
devamını gör...
10-15 dakika sabredebildim. sığ biri belli, inceden tüyo almış; kimseye sert yapma! ters cevap verme! yumuşak ol! genç söylemler söyle! etliye sütlüye karışma! benim de kürt arkadaşlarım var bla bla bla....
devamını gör...
babala tv'de tahriklere gelmeyerek sakin ve yerinde cevaplarla pembe saçlı halaycı kürdo tayfasını dumur eden cb adayı. türk milleti tanımını da gayet net bir şekilde salonda anlatmıştır tabiki anlamak istemeyen sığırlar da olacaktır neticede herkesin zeka seviyesi aynı değil.

bu arada sığ biri değildir beyefendi, iki dil bilen, iyi eğitimli, liyakatli bir adamdır. türk milliyetçisi olması dağ farelerini kudurtmaktadır.
devamını gör...
erdoğanın miadı dolduğu için, sağ seçmen için tek cb adayıdır.
devamını gör...
adam gibi adam ....
devamını gör...
14 mayısta reyimi vereceğim kişi. en azından tarafımız belli olur.
devamını gör...
akademik kariyeri iyi, yabancı dil bilen, liyakatli, vatansever, türk milliyetçisi ve atatürkçü birisidir. adam gibi adamdır. samimi, yardımsever ve dürüsttür bir politikacıdır.
anlayıp da anlamazdan gelen vatan ve millet düşmanlarının, bu devletin bölünmez bütünlüğüyle derdi olanların elbette ki desteklemeyeceği atatürkçü bir vatanseverdir.
atatürk'le, türk devletiyle, millet kavramıyla sorunu olanların neyini anlayacağız?
bu islamcı yobazların neresi mağdur, bu lanet herifler düpedüz mağrur!
resmi internet sitesi: www.sinanogan.com/
facebook: www.facebook.com/DrSinanOgan
twitter: twitter.com/drsinanogan
instagram: www.instagram.com/drsinanogan/
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
oy bölünme projesinden başka bişey değildir geçin bu kafaları
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sinan oğan" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim