çorap alsanız beğenecektir. çok zorlamaya gerek yok.
devamını gör...
yıllar önce blender seti almıştım çok sevinmişti.
devamını gör...
*** yardım çağrısı mode on ***

yetişin ya sevgili yazar arkadaşlar. önümde 5 günüm var robot aldım. kettle... kıyafet parfüm vs... ne alacağım allah aşkına kafam durmuş vaziyette... kendisi hacı. dini sembolü olan bir şeyler mi baksam? el emeği göz nuru gibi yapılacak şeyler pek elimden gelmez...

imdat...
*** yardım çağrısı mode off ***
devamını gör...
hamama gitmek, masaj yaptırmak, ya da iyi anlaşıyorsanız birlikte güzel bir tatil.
devamını gör...
bir hediye kutusu kap oradan.. el emeğinle süsle içine sıcacık bir not bırak lütfen. içindekiler önemli değil ama parça parça doldur her gün ihtiyaçlarıyla.. sevdiği çiçek,hoş bir koku,zevkine uygun bir bardak,sevebileceği bir giysi.. benim'kinin de yaklaştı doğum günü verdiğim fikrin aynısını yapıp hazırlıyıcam güzelliğime.
devamını gör...
anneye anne gozuyle degil de kadin gozuyle bakmaniz lazim ve ev aleti alinmaz. ev aleti alacaksaniz ozel gunlerde hediye niyetiyle almayin, ihtiyaci oldugu icin iyi evlat olarak alin.
devamını gör...
-kullandıgı telefon eskimiş ise, yeni ucuz bir telefon( isteğine göre ).
-yok eskimemiş ise, wp si olan android/ios bir telefon(wp grupları cok işine yarayabilir)
-hacı annemiz oldugunu soylediğin için; koyu renk bir hırka, basörtüsü, namazlık kombini(isteğe göre adı yazılı kur’anı kerim)
-ama ne alırsan al adı yazılı pastayı ihmal etme:) cok özel hisseder kendini
annenize şimdiden saglıklı mutlu yıllar
devamını gör...
çiçek bakmayı seviyorsa orkide al derim..

benim valide bayılıyor orkidelere

seninki de sever belki ayran.
devamını gör...
hacı olduğunu özellikle belirttiğin için kur'an-ı kerim alabilirsin. evde bir sürü olabilir ama evladının hediye ettiği kur'an-ı kerim'den okumak, daha bir mutlu kılacaktır anneciğini.

not : görme problemi vs varsa, elinin altında sürekli okuduğu kur'an'ın harf boyutuna bakıp, öyle almanı tavsiye ederim.
devamını gör...
yolda bir taş bulsanız ve bunu seni düşünerek yoldan alıp getirdim deseniz bile beğenir anneler. bu yönleriyle saf birer çocuklara benzetiyorum kendilerini :') içten, onu düşünerek alın yeter bence, çok kasmayın.
devamını gör...
annenize sizinde içinde olduğunuz fotoğraflardan güzel bir slayt hazırlayın,altınada annenizin sevdiği güzel bir müzik koyun ,özenli bir şekilde paketleyip,bir buket çiçekle hediye edin bence hoşuna gidecektir.
bir yardım kurumuna annenizin adına bağısta bulunup ,bağış kartınıda zarfa koyup bir not eklersiniz bu da anlamlı bir hediye olabilir anneniz için.
devamını gör...
sağ koluna "canım anam" diye dövme yaptır.
şaka şaka
bence git güzel bi akşam yemeği hazırla ve bu esnada annene hiç iş yaptırtma.
devamını gör...
aslında annenizin ne sevdiğine göre değişir. sevdiği şeylerden emin değilseniz eksik olan şeylerden alabilirsiniz. söylemenin aksine mutfak eşyaları da alınabilir, sonuçta alınan eşyayı kullanacak olan ve bu eşyalar sayesinde işi kolaylaşacak olan yine anneniz.

eğer birikmiş paranız varsa ve anneniz takı seviyorsa gümüş* set alabilirsiniz, özellikle özel günlerde, ya da akraba ziyaretinde hava atmak için oldukça kullanışlı.*

blender-rondo seti aynı şekilde oldukça kullanışlı mutfak aletlerinden biri. birçok pasta türevinin kabarması için çırpınıya ihtiyacı oluyor, anneler de özellikle kek-pastanın kabarması konusunu gurur meselesi yapabiliyorlar.

çiçek türevleri eğer saksıdaysa mantıklı, değilse çok çabuk soluyorlar, paranızı harcamanıza değmez.

kıyafet, eğer annenizin zevkine uygun bir şeyler bulabilirseniz ilk sırada almanız gereken şeylerden biri olabilir bence.

kolay gelsin.
devamını gör...
sadece annene değil hiç bir kadına takı kıyafet falan almayın. beğenmezse geri de veremez kalır öyle.
sevdiği yazarın okumadığı bir kitabı , tesbih kolleksiyonu varsa ona bir katkı, beğendiğinden yüzde yüz emin olduğunuz ama ne gerek var şimdi dediği bir alet, ya da kolay kullanabileceği bir cep telefonu olabilir.
devamını gör...
ihtiyacı olduğunu bildiğiniz bir şeyler almak.
devamını gör...
tatile çıkarmak
devamını gör...
resmen yürümeye başladığımdan beri anneme çiçek, böcek, kolye, parfüm ne bulduysam getirdim. tatil bileti kadar yüzüne baktığı başka hiçbir şey olmadı aralarında.
devamını gör...
bir şeyler başardığınızı görmesidir.
devamını gör...
mutfak eşyası değildir. belki tablo gibi sanatsal ev eşyaları olabilir ama mutfak aleti değildir dostlar.
çocukken anneme mutfak aleti aldığımızda çok seviniyor sanardım. bir gün ona doğum gününde elbise, çanta ve cüzdan alınca mutfak aleti almadığım için ne kadar sevdiğini söylemişti. çok mutlu gibi gözükselerde, mutfak, ev için alınan hediyeden ziyade, kişisel hediyeleri daha çok seviyorlar.
devamını gör...
oldukça çok çeşit vardır ancak hiçbirini annenize layık görmezsiniz. en iyisini, en güzelini almak istersiniz.

ben olsam neye ihtiyacı olduğunu sorardım ve ona göre bir hediye alırdım.

ihtiyaç gidermek en güzel hediyedir çünkü.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"anneye alınabilecek en güzel hediye" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim