1.
kitaplığımı yeni evde yeniden kurmaya karar verince fark ettiğim gerçek. neden diye isyan edesim geliyor. oysa ki en çok kitaplar ucuz olmalıydı memlekette.
devamını gör...
2.
farkına varanın canını acıtan farkına varmayanın da banane deyip geçtiği. mutlu olmanın belli ekonomik şartlara bağlı olduğunu gösteren en net somut örnek.
devamını gör...
3.
ikinci el alım satımda uyguna getirdiğimiz başlık
devamını gör...
4.
yıl olmuş 2020 hala 50 tl ye kitap var ya deyip şaşırdığım durum
devamını gör...
5.
gerçekten pahalı. gidip kitapları karıştırıp seçip kimse kitap alamıyor artık. internetten satın alıyor herkes. gerçi şu an pahalı olmayan birşey mi var ki?
devamını gör...
6.
kitaba verdiğim paraya hiç üzülmezdim,şimdi fiyatları görünce ağlayasım geliyor..
devamını gör...
7.
sahaflar iyi ki varlar.... kitapların pahalılığından dolayı takas etmekten evde doğru düzgün kitap kalmadı.
devamını gör...
8.
ikinci el almak gerçekten çok iyi oluyor, ayrıca bazı sitelerde online kitap fuarları oluyor genelde indirimli alıyorum herkese tavsiye ederimm
devamını gör...
9.
kdv oranı sıfır olduktan sonra bir nebze ucuzlamıștır. ayrıca kitap sitelerinde uygun kampanyalar takip edilirse kelepire denk getirilmesi mümkündür. her ay düzenli olarak almanız durumunda bu siteler bir sonraki aylar için güzel indirim kodları vermektedir.
devamını gör...
10.
beğendiğim ve listesini yaptığım çok fazla kitap var ama alamıyorum maalesef...
devamını gör...
11.
artık sahaflardan 2.el kitapları almayı tercih etmeme sebep olan gerçek. hem arasında benden bir önceki okuyandan notlar bazen fotoğraflar ya da gül kurusu bile buluyorum. :)
devamını gör...
12.
kitaplar gerçekten çok pahalı ama saçma makyaj malzemelerine, kıyafetlere, ayakkabılara vs. sürekli para harcamadığım için kitap alınca çok sıkıntı yapmıyorum.
devamını gör...
13.
malesef içler acısı bir durum. özellikle internet alışverişinin yaygın olmadığı 3-4 sene öncesine kadar kitapçılarda dudak uçuklatacak fiyatlarla alıyorduk. yine pahalılar ama en azından internette indirimde yakalayabiliyoruz...
devamını gör...
14.
onlarcasının dolapları marka kıyafetlerle doluyken kitaplara pahalı demesi ve onlarcası kitap için para biriktirirken kimsenin bunu görmemesi
devamını gör...
15.
bana göre kitaplar pahalı diyen insan kitabı okumak için degil dekoratif bir ürün olarak kullanıyordur.
mesela ictigim sigara 18 lira ver her gun alıyorum bu bana pahalı gelmiyor veya begendigim sevdigim bende olmasını istedigim baska bir sey bana pahalı gelmiyor ama mecburiyetten aldığim herhangi bir sey bana pahalı geliyor.

edit: artik 29,5 lira.
devamını gör...
16.
geçenlerde bir liste yapmıştım almak için. ben kitapları alana kadar yarı yarıya azaldı sayısı.
devamını gör...
17.
özellikle yeni çıkan yazar kitaplarının daha pahalı olduğunu görüyorum. paramız ancak 3 5 tane dünya klâsiği almaya yetiyor. bu durum böyle gitmemeli diyorum bazen ama aslına bakarsak her şey bu denli pahaliyken 2 3 parça kıyafete bir sürü paralar veriyorken varsın olsun diyorum. kitaptan bir şey olmaz diyorum ve param suyunu çekene kadar kitaplara harcıyorum. lisede de aldigim tüm burs kitaplara giderdi:) hey gidi gunler...
devamını gör...
18.
elimdeki 2016-2017 baskıların fiyatlarına bakıp bakıp üzüldüğüm bir olay:(
devamını gör...
19.
türkiyede her şeyin pahalı olduğunu düşünürsek normal fakat kitap pahalı olunca insanların eğitiminide olumsuz etkiliyor ve bu da ülke için kötü bir şey
devamını gör...
20.
ülkemizde senelerdir bu durumun konuşulmasına rağmen önem sırasında sıraya bile giremediği için bir türlü el alınamayan olay .
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kitapların pahalı olduğu gerçeği" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim