beğenilerini eksik etmeyen, koca gönüllü yazar.
devamını gör...
yazdığı tanımlar ve açtığı başlıklarla takibe aldığım, sözlüğün kalitesini artıran yazar.
devamını gör...
ne kadar ince, üslubu zarif bir yazar, övüyorum kendisini. iki paragraf övgü yerine övüyorum kelimesi basit ve hoş oldu.
devamını gör...
nasıl cici, nasıl güzel, sohbetinden zevk aldığım, tanımaktan memnun olduğum kitap sever arkadaşım.
devamını gör...
tanımlamaları bilgi içerikli ve doyurucu. sözlüğü sözlük yapan yazarlardan biri.
devamını gör...
burada olma amacını çok net anlamış ve anlatmış yazar.
devamını gör...
yeni farkettiğim yazar arkadaşım. tanımlarını okurken gelen döner ekmeğin içinin dolu dolu olduğunu görünce yaşadığım mutluluğu yaşıyorum.
devamını gör...
yerinde tespitleri olan ve bunu yazıya oldukça güzel dökebilen birisi. girdiği bilgi içerikli tanımlarla sadece benim değil, bir çok insanın dikkatini çekmeyi başarabilmiş olmasını buna bağlıyorum. kendisini okumak çok keyifli, dilerim her zaman buralarda olur.
devamını gör...
kafa sözlük’te mahlas almadan önce düşündü... aldığı mahlasın hakkını vermesi gerekirdi. “varsın olmasın bir mahlasım, baş ucumdaki kitaplarım gibi dostlarım olsun, tanımlarım şiir gibi olsun ki okunsun, beni okuyanlar bilgiyle dolsun, adım mahlassızım olsun” dedi.
sözlükte bir şeyler öğrenmeye gelenlerin hemen takibe aldığı, “alimler tevazu sahibidirler” ifadesinin canlı örneği. kitap kardeşliği etkinliği düzenlense tam eşlenilecek biri. bilgi küpü mahlassızım hangi şiirden çıkıp aramıza geldin? iyi ki geldin, kafamıza da iyi geldin kıymetli yazar.
devamını gör...
kaliteli tanımlarıyla kokpitinden kesinlikle eliniz boş çıkmayacağınız bir yazar. var olsun!
devamını gör...
sözlük formatını iyi bilen, çok yönlülüğüyle sözlüğe değer kattığını düşündüğüm yazar.
devamını gör...
tanımlarını okurken bilgi akımına kapılabileceğiniz, sizi hazırlıksız yakalayabilmeyi başaran yazar. gözünüzü dört açınız.
devamını gör...
faydalı tanımlar giren, sözlüğe değer katan yazardır. var olsundur.
devamını gör...
eğer bir yapay zeka kıyametiyle karşı karşıya kalırsak, insanlığın en büyük silahı olacak yazardır. bilgisiyle kötücül yapay zekayı dize getirebilir, dünyaya çarpacak olan meteoru geri yollayabilir nitelikte bir kişidir. hatta bir söylentiye göre de mahlasını tanrılardan ateşi çalmak uğruna feda etmiştir.
devamını gör...
an itibariyle çok sevdiğim ve henüz keşfettiğim bir yazardır. çok kaliteli, ilginç bilgiler içeren yazılarıyla hem sözlüğe hem de bana çok şey katmaktadir. büyük bir ilgiyle takip ettiğim yazardır. tanımadan sevdim. benim de yazılarımı okumuş, çok mutlu oldum. çok teşekkür ederim efendim. *
devamını gör...
mahlası belki yok ama belli ki kocaman bir dağarcığı var ve bunları paylaşmayı seviyor. madem paylaşıyor bize de bilmediğimizi onun yazdıklarından öğrenmek düşer. takipteyim. bilgi verene hürmetlerimle....
devamını gör...
tanımlarını okumaktan büyük keyif aldığım bilgili yazar. severek takip ediyorum.
devamını gör...
gereksiz tanım girmeyi bırakmış yazar. profiline bakın.
devamını gör...
tanımlarımı şer bir şekilde artı yağmuruna tutmuştur. seviliyorsun. ayrıca çok ta kaliteli yazar.
devamını gör...
en en en favori yazarim. tanimlamalari kitap gibi ogretici. ya o kibarligi, naifligi ve hos sohbetine ne demeli? her anlamda dort dortluk biri. yazdiklarini okumakta, tanismakta zevkti benim icin. "guzel insanlar" listeme birini daha ekledim, mutluyum...
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim