yılışık, yapışık insan hiç sevmem. durup dururken samimiyet kurmaya çalışanları terslerim. sakız mısın sen yapışıp kalıyorsun? demek ki üzerimden sağlamak istediğin bir çıkarın var ki yanaşıp sırnaşıyorsun.
çıkarı olmasa bile bağımlı gibi sürekli burnumun dibinde bitenleri de sevmem. arkadaşlarımı da kendim gibi seçtiğim için yılışıp yapışmazlar ama bazıları gereksiz samimiyet kurmayı marifet zannediyorlar.
sıcaklık, samimiyet yalnızca güvenilir insanlara gösterilir. aylarca, yıllarca hayatın her anını paylaştığın insanlara yanaşırsın, kalbini onlara açarsın yoksa sokaktan geçen birinden farkın kalmaz.
devamını gör...
her şeyi bildiğini sanan, karşısındaki insanı kullanmaya çalışan,kendisinde liderlik vasıfları olduğunu düşünen ama bu vasfın 1 gramı bile bulunmayan, her zaman el üstünde tutulmak istenen, kendince havaları olan tiplemelerdir
devamını gör...
ne istediğini bilmeyip bir öyle bir böyle konuşan geri zekalılardan hiç hoşlanmıyorum.
bu sabah yine bu modelden biriyle uğraştım durdum. dün başka bir şey istiyordun bugün başka bir şey istiyorsun hayır ordan bakınca ben sana tahammül edebilecek biri gibi mi gözüküyorum?
yeri geliyor kendime tahammül edemiyorum sen kimsin?
altı üstü birlikte bir şey yapıp dağılacağız ne bu tripler.
dünde arkadaşlarımdan biri dedi ki bak ben bu konu hakkında şöyle düşünüyorum senin fikrin ne ona göre davranalım. ohhh be dedim ohh beee herkes şu kadar net olsa pamuk gibi birisi olurum.
hayır birde yetmiyormuş gibi bu tipleri çeken mıknatıs var bende. yemin ediyorum bu mıknatısı aldırmak için ameliyat çare olsa iki dakika durmam yatarım bıçak altına öyle nefret ediyorum sizden. *
devamını gör...
şu tip. bir de laftan anlamayan tipler.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
ikiyüzlü, yalaka ve yalancı oevlatları.
devamını gör...
şimdi bir şey söyleyeceğim herkes sopasını alıp tepeme üşüşecek ama sevmeyecek insan çok hayatta önemli olan sevecek insan bulmak olumlu bakalım, olumlu görelim.
devamını gör...
her konuda bilgi sahibi olup , sürekli haklı ve çok kısa olayları ballandıra ballandıra uzata uzata anlatan insanlar
devamını gör...
olayları abartan, büyüten, yaşının olgunluğunu alamamış, hâlâ bomboş işlerle olaylarla hayatını meşgul eden, kaostan beslenen.... dolu dünya tip ya.
devamını gör...
sevmemem için insan olmaları yeterli çoğu zaman.
devamını gör...
karma için* pardon ya menfaati için her şeyi yapabilen insan.
devamını gör...
özel mesaj ifşalayıp sözlüğü galeyana getirmeye çalışıp yediği haltlardan ötürü "beni tehdit ediyorlar yiaa" diye kendince dalga geçmeye çalışıp içten içe ergence korkanları hiç sevmiyorum.*
devamını gör...
şu yukardaki elemanın özel mesajını ifşalamıştım ne güzel sıısısısıs

neyse gören görmüştür zaten.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sevmediğiniz insan tipi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim