1.
9 sezonluk, adı üzerinde ofis yaşamını anlatan amerikan komedi dizisi. creed favorimdir.
devamını gör...
2.
şuanda izlemekte olduğum diziler bitince başlayacağım ve izleyeceğim için çok heyecanlı olduğum dizi.
devamını gör...
bitirir bitirmez tekrar başlatan dizi.
devamını gör...
mockumentary formatı denilince akla gelen dizi.
devamını gör...
izlemeye yeni yeni başladığım ve dördüncü sezona geçtiğim dizi. günlerimi eğlenceli geçirmemi sağlıyo evet ama bazı bölümlerde hüznü de tadıyosun. bir kaç bölümden fazlasını bir günde izlemiyorum. dizi kamera nasıl bir karakter olurun adeta örneği. michael seninle ortak yanlarımız var, seni hem seviyorum hem de eh ama bunu da yapma diyorum utanç duyuyorum ama gülüyorum da... geçen gün mutfakta tost makinesini alırken önünde olan eşyalar, alttakı örtüden kaya kaya öne gelmiş. o sırada tostun iç malzemelerini hazırlıyodum. yanımda da annem vardı. onlar tam düşeceği an öyle bi koşmuştu ki tutmak için buna normalde gülerim ama kısa sürer. zihnimde dizinin kamera hareketleri işte yüze yapılan zoomlar belirdi anlık ofisin mutfağında bi bölüm çekmişim gibi dakikalarca güldüm. güldüm de bi kendim güldüm. sonra da gerçekliğe döndüm, paşa paşa yaptım yedik tostu. ha gün içinde gülmeye de devam ettim o ayrı. kadına anlatsam izlemeden tam olarak da anlamaz.
velhasıl sanki o ofistesin ve o ofistekiler senin evinde. bitmesini hiç istemeyerek izlemeye devam.
devamını gör...
içerisinde michael scott adlı muhteşem bir karakter barındırıan beyaz yaka dizisi. bağımlılık yapabilir. bir de britanya versiyonu vardır. ikisinin mucidi de ricky gervais'dir.
devamını gör...
how i met your mother sonrası sitcom ararken karşılaştığım koleksiyonun değerli bir parçasıdır.
devamını gör...
çok fazla hakaret yemeyeceğimi düşünerekten beğenmediğimi söyleyeceğim bir sitcom.

hiçbir özelliği beni çekmedi bu dizinin. hiçbir şeyini sevemedim. sevene saygım var orası ayrı.
devamını gör...
esasında ingiliz bbc yapımı bir ricky gervais dizisi. lakin amerikan nbc uyarlaması olanı daha popüler olmuş, daha güzel olmuş, adeta bir efsane olmuştur. komedi dizisi denince akla gelen dizilerden biridir. mockumentary tarzında olması sebebiyle kendine has bir hava edinebilmiş, mükemmel tasarlanan karakterleri de tuzu biberi olmuştur.

dünya televizyonlarına michael scott gibi şahane bir karakter kazandırmıştır.
devamını gör...
dünyanın tartışmasız en iyi sitcom dizisidir. michael, dwight, jim, pam, oscar, kevin, creed, stanley, meredith, andy ve dahası.. hepsi benim yeni doğmuş bir bebeğim gibi, öylesine özel ve kıymetli.

gök tengri bana the office hayranı bir kadın nasip eder umarım. zira aksini düşünmek bile istemiyorum.
devamını gör...
keşke netflix’te olsa dediğim dizi.
sanırım sırf the office’i kaliteli bi şekilde izlemek için amazon prime üyeliği alacağım.
devamını gör...
muhteşem bir dizidir. britanya yapımı olanı ilk zamanlı çıktığında izlemiştim. sanıyorum bir yirmi yıl önce. o zaman reality tv çok yeni bir konsepti. dizinin ana amacı bunu tiye almaktı. hatta ilk bölümü izlerken acaba bu gerçek mi diye düşünmüştüm. yirmi yıl önce dünya bayağı farklıymış. amerikan office' i izleyemedim, sarmadı. ama buradan devam olarak yine gervais'in extras muhteşemdi. hepsi ayrı bir güzeldi ama en güzeli david bowie'nin olduğu bölüm.
devamını gör...
kasvetli jenerik sahibi komik dizi.

jenerik - youtube
devamını gör...
lise yıllarımda keşfedip hiç kopamadığım, canımın içi dizim. bir sahnesi var ki, son 1.5 yılımın özeti olabilir. izledikçe "aa iş hayatında ben." diyorum. o saflık, o abartış. burada.
devamını gör...
birden fazla kez izlenebilecek dizilerdendir.

devamını gör...
normalde dizi izlemeyi kesinlikle sevmem o kadar uzun süre bir şeye odaklanamadığım için herhalde
ama bu sevdiğim nadide dizilerden biridir alman arkadaşımla izlemeye alıştım

edit:
basketbol oynadıkları bölüme kadar dayanın sonrası çok iyi
devamını gör...
bir vatandaş sayesinde izlemeye başladım, kendisine teşekkür edeyim bari; sevdim seni sütoğlan.
bana avrupa yakası dizisini anımsattı. burhan=michael, evet gerçekten bu iki karakter aşırı tavırları, geri adım atışları, ortamlarda istenmeyen tip olmaları gibi özellikleriyle neredeyse aynı. bir bölümde pam jim'in omzunda uykuya daldığı an jim'in yansıttığı mutluluk ve sonrasında sırf o an için o günü çok güzel bir gün olarak addetmesi ile jim karakterine hayran kaldım. burhan dwight karakterinden de yalakalık, kendini her durumda öne atma gibi özellikler almış. benim en çok dikkat ettiğim karakterler şu anlık bunlar. henüz ikinci sezondayım. ilerleyen bölümlerde belki diğer karakterler de dikkat çekici hale geliyordur. umarım spoiler vermiş gibi olmadım hihihi.*
t: ofis ortamlarını yansıtan sitcom, michael hariç. neyi yansıttığını çözemedim de.*
devamını gör...
ilk birkaç bölüm zorlandığım ama bölüm geçtikçe kendine bağlayan bir dizi. gerçekten gerçekte var olan ince şeylere değdiren, güldüren bir dizi
devamını gör...
ilk olarak 2001 yılında yayına başlayan ve iki sezon süren the office uk ve ardından gelen, uk versiyonundan çok daha tutan ve izlenen the office us olarak ikiye ayrılır.

the office us izlemiş birisi olarak, hem keyifli bir sitcom izlemek hem de ingilizcesini geliştirmek isteyenlere tavsiye ederim.

not: ilk sezonu izleyip çok kötü diyerek bırakmayın, en kötü sezonu ilk sezonu.
devamını gör...
hakkında "en kötü sezonu ilk sezonu" gibi über fantastik bir cümle okuduğum gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisi.

gök tengri çarpar lan, ne demek ilk sezonu en kötüymüş? michael'in "insanlar en iyi patron olduğumu söylüyor" dediği, en enfes esprilerin yapıldığı, jim ve pam, roy, kevin, dwight gibi muhteşem karakterlerin ilk halini gördüğümüz sezondur. creed reisi ayrı kefeye koyuyorum, o derece.

sevgili moderatörlere, yönetime çağrımdır; the office seven yazarlar filtrelensin ve düşünceleri test edilsin. aralarında ilk sezonu sevmeyen yahut kötü bulan varsa derhal 1 hafta entry yasağı verilsin. bu nedir kardeşim yaa? aaa, aaaa... töğbe est.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"the office" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim