samimiyetlerinden şüphe ettiğim grup. bence büyük bir hüznü saklıyorlar bu tavırlarının arkasında. benim itikadima göre sabahları insan huzursuz ve sinirli olur.
öğleden sonra iki gibi ya da gecenin sonunda insan neşelenebilir. bunda bir sorun yok.
devamını gör...
kuş gibi insanlardır ya da köyde kuşların kapı guduklaması ile uyanmaya alışmış insanlardır.
alışmış bir kere.
devamını gör...
akşamdan dükkan istediğim ciroyu yaptıysa bu benim. bundan sonra müşteriler bana abi çeksin, sen kim köpek?
devamını gör...
benim bu tip.

eskiden insanların öküz b.ku gibi tepeleme yığıldığı bir şehirde yaşıyordum. sabah değil, öğlen ve akşam da neşesizdim.

kosmos'a şükür* bu karadelikten kurtulup sakin bir yere taşındım. artık her sabah, ne olursa olsun, neşeli uyanıyorum.
devamını gör...
henüz hayatın sillesini yememiş insanlardır. umarım yemezler de...
devamını gör...
bu benim ve istanbul'da yaşamama rağmen öyle
devamını gör...
evden mutlu çıktıysa neden olmasın?
devamını gör...
madde kullanıyordur.
devamını gör...
burada bahsedilen kişi benim. çünkü her sabah yeni bir başlangıçtır. çünkü uyuduğumda her şeyden uzaklaşmış ve yeni güne enerji depolamışımdır. çünkü gün içinde yaşayacağım olumsuzlukları henüz düşünmüyorumdur. çünkü güzel bir kahvaltı yapacağımdır. b.ktan olacak günün diğer evreleri zaten canım sıkılacak, bari sabahların kötü olmasına izin vermeyeyimdir.
devamını gör...
buyrun efendim beni mi çağırdınız?
devamını gör...
uyku sorunu olmayan insandır.
devamını gör...
çevresinde selamlaşmayı bilmeyen, somurtkan tipler fazlasıyla bulunduğundan her sabah "yine iş başa düştü!" diye düşünerek seda sayanvari bir "gü-nay-dın" girişiyle ortamı canlandıran kişidir.
devamını gör...
ay öyleyim. sabahları neşeli uyanıyorum. erken yatıp erken kalkıyorum. bi salın insanları ya! herkesi böyle analiz ede ede yorulmuyor musunuz kuzum? mutlu olan insanlara uzaylı gibi davranmayın.
acıysa dibine kadar yaşadım çocukluğumdan. hiç de pembe gözlüklerle bakabilme fırsatım olmadı hayata ve tam da bu yüzden çalıştıkça, hayatımı iyileştirdikçe, amaç edindikçe, şükrettikçe, küçük şeylerden keyif aldıkça mutlu olmaya başladım.
bırakın arabesk ruhu biraz! her şeyin fazlası zarar.
kimisi geceleri sever kimisi sabahları. ben sabah insanıyım, sabah serinliğini, güneşin doğuşunu seviyorum, erken kalkmayı seviyorum.
devamını gör...
günün en güzel zamanı sabahları bence. güneşten önce uyanmak ve günlük rutinleri gerçekleştirmek inanılmaz iyi hissettiriyor. ben de deli tarafından orası burası hunharca ellenmiş bir sevgi kelebeği olduğumdan sabahları hakikaten çok yüksek oluyorum. öğlene doğru biraz durgunlaşıyorum ve 18:00 sonrası yine geliyorlar bana. mutlu biriyim. "mutlu" çok sert oldu öyle demeyeyim. daha usturuplu bir kelime gerek. ımm buldum. şey diyeyim, aşırı ihtişamlı süpersi abidevi anıtsal heykelimsi of anam o da nedir denesi seksi aşkın yüceler yücesi ışıklarla kırmızımsı müthiş ailenizin sevimli geyi ama cinsiyetlerden de bağımsız çok kendine has, çok kendine özgü çok apaşırımsı bir rengarenk adeta of yenmeye layık pamuklarda uyutulası yüce insansı büyük ve starsı.
devamını gör...
arada böyle geliyor manyak gibi oluyorum. ofiste nadiren şarkı açarım ama öyle neşeli halimde filansam, korkunç şeyler dinliyorum.
mesela demet akalın tüm giderli şarkıları.
bir de hani var ya dur.

bu nedir? sabah sabah bunu dinlemek nedir? haydi oturduğum yerde penguen gibi dansederken yakalanmasam yine sorun yok.
bir de bu enerji patlaması çok fena. sonra bir üzüntü. hayattan bir kopuş.
akşama doğru gelir artık.
yani üzerinize bir neşe gelirse ve alışık değilseniz, bir bardak su için derin nefes alın ve geçmesini bekleyin.
tanım:sabahları ruh hali neşeli olan tipler.


edit: aha gitti modum. ben biliyorum kendimi.
üzgün surat emojisi
devamını gör...
bu benim.
sabah kalktıklarında suratları sirke satan insanları da günahım kadar sevmem.
devamını gör...
iyi uyuduysanız ve kötü rüya görmediyseniz güne kötü başlamıyorsunuz genellikle. üstüne bir de olmak isteğiniz bir yere gidecek, görmek istediğiniz birini veya birilerini görecekseniz bu bile tek başına neşeli olmaya yetiyor.

sevmediğiniz bir işte çalışıyorsanız sabah alarmı çaldığında çalan sanki alarm değil de sizi infaz etmek için sıraya giren idam mangasının trampet sesi gibi oluyor.

o sesi duyduğunuz an zaten neşeli uyanmanız mümkün değil.
devamını gör...
her güne sıfırdan başlayıp, gün sonuna kadar ne kadar gülümserse günü o kadar karla kapatan insanlardır. psikolojik ve fiziksel faydaları olduğuna eminim
devamını gör...
deniyorum. en azından gülümseyip günaydın demeye çalışıyorum.
devamını gör...
sabah namazını eda ettikten sonra istemsiz bir mutluluk yükleniyor bünyeye. samimiyetsiz, yapmacık veya paravan değil sabah neşemiz. e erkenden kalkmış oluyoruz o uyku asabiyeti de dağılıyor. bir de üstüne ufukta doğan güneşin kızıllığına şahit oluyorsam neden sizin gibi suratsız, mutsuz olayım ki *
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sabahları neşeli olan tipler" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim