sözlüğün troll timi hariç tüm yazarlar bana iyi gelmektedir. iyi ki varız.
devamını gör...
valla inanmak size kalmış ama bana her sohbet ettiğim yazar iyi geliyor, hiç tersine rastlamadım.
devamını gör...
bana şahsi olarak basiboslar sekmesi yazarları iyi geliyor.
anlamsız duyarlar içinde tanımlar okumuyorum. en troll denilenlerin efendi olduğunu biliyorum ve kimse ülkeyi kurtarmaya çalışmıyor iste bu yüzden başıboş sekmesine başı çekenleri okumak beni rahatlatıyor.
devamını gör...
sadece iki kitabını okumuş olsam da vakti zamanında ahmet şerif izgören bana iyi gelmişti. kalemini seviyorum.
devamını gör...
troll olup olmadığımı ben bile bilmiyorum... kime iyi gelip gelmediğimi de bilmiyorum sözlük... bana iyi gelen yazar şu sürekli üstüne kuş pisleyen frukolu nikili hesap mesela. hepsi iyi geliyor ya sağ olsunlar... ışidçiler hariç herkesi seviyorum.
devamını gör...
ikili diyaloğa girdiğim bütün yazarlar şu ana kadar hep iyi geldi bana. öyle çok sulu muhabbeti sevmem, bana da sanırım benim gibi düşünen yazarlar denk geldi şansıma. kısacası sevdim ben burayı. sevmesem ne işim var değil mi?
devamını gör...
aleksandr puşkin.
devamını gör...
arada yazdıklarımı yani diğer sevgili yazarlar tanımlarımı beğendikçe yazdıklarımı okuyor ve çılgınlar gibi eğleniyorum*. sanırım kendime iyi gelen bir yazarım.
devamını gör...
sözlükteki yazarlardan en yakın dostlarım kendilerini biliyorlar zaten. hepsi ile de sık sık konuşuyorum ve hepsi bana çokça iyi geliyorlar ama normal yazarlardan bahsediyorsanız bu kişi kesinlikle sabahattin ali'dir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"yazarlara iyi gelen yazarlar" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim