arda turan ve emre belözoğlu dahil çeşitli futbolcuları dolandıran bankacı.
valla bu zenginleri cidden anlamıyorum.
paran var zenginsin ama 10 katını 100 katını kazanmak istiyorsun.
fenomenler de aynı. fenomenler ne yaparsa yapsın onlara para kazandıracak enayi bulurlar ama bunları bildikleri halde daha fazla kazanmak için üç kağıt yapıyorlar, vergi kaçırıyorlar, dolandırıcılık yapıyorlar.
sonra da hapsi boylayınca ağlıyorlar.
devamını gör...
fatih terim fonunun yöneticisi denizbank şube müdürü.
anlattıklarından ve diğer anlatılanlardan kendisinin çok kötü ketenpereye getirildiği anlaşılıyor.
medyascope.tv/2023/11/24/fu...
devamını gör...
bir yerde gördüm diyordum kim bu hatun diyordum haberlerde çıkıyormuş oradan hatırladım.
devamını gör...
ağır tokatçı bir ablamızdır. denizbank florya şube müdürlüğünü yanlışım yoksa 12 yıldır sürdürmekte olan şahsiyet.

bunun yanında çevresi vasıtasıyla aralarında futbolcuların da olduğu 20 küsür kişiyi marizlemiştir. dolarınızı bize yatırın yüzde 50 faiz vericem, böyle bir fon kurduk. yemin ediyorum bana biri o kadar param olacak da bu cümleyle gelecek sille tokat evine kadar tokatlarım. bizim kekolar kendisi tokatlanmış. para buhar. bi fato, ayhan akman ve semih kaya kurtarmış parayı. hatta semih kaya'nın kadından silah zoruyla, vaad ettiği faizle geri aldığı söyleniyor.

hoff...


edit(1) : bugün bir haberi daha çıktı. zabıta memuru(!) 500k dolar bırakmış bu ablaya... doğru miras kalmıştır hep kötüsünü düşünüyorsun bongo çok ayıp.

edit(2) : semih kaya bugün duayen(!) foncu*'nun youtube kanalına çıkmış. duayen foncu da buna seçil erzan'ı dövüp dövmediğini sormuş. semih'in cevap : benim karım var ben onsuz bir yere gitmem. anam var, yeğenim var, yengem var.
devamını gör...
kocaeli üniversitesi jeoloji mezunuymuş. yeni öğrendim, aslı var mı bilmiyorum. doğruysa adam kayirmaciliginin geldiği nokta olarak ders kitaplarına bile girer. ülkeye bak lan. sirk gibi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"seçil erzan" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim