materyalleri üst üste koyarak elde edilen yapı. bir de zeynep casalini şarkısı olanı var, o süperdir, nostaljiktir.
devamını gör...
bir zeynep casalini şarkısıdır. buradan
devamını gör...
insanlarla aranıza ördüğünüzdür. aslında kendinizi kötü diye nitelendirdiğiniz ya da olabileceklerini düşündüğünüz insanlardan uzak tutmaktır, amaç . belki - çokta- hayatınıza dahil olmalarını istemiyorsunuz, iyi olanlarında.

aman dikkat..! çemberi daraltmayın.
devamını gör...
zeynep casalin'i sayesinde tanıyıp dinlediğimiz ama kontak grubunun da çok güzel söylediği şarkının adıdır.
devamını gör...
çevremize ördüğümüz kalkan. çeşit çeşit malzemelerimiz var. arada delikler açıyoruz birileri bizi görsün diye.
devamını gör...
seyirlik bir film. eski film sevenler için :

buradan
devamını gör...
"taşlarının arasından içeri sızılabilecek küçük boşlukları başkalarına göstermeden önce çok iyi düşünülmesi gereken savunma aracı" ne güzel tanımlamış zamanında.

sena şener demiş ki, "gün olur, sensiz"... ola ki bir gün o duvarlar içinde yalnız kalırsınız, kaçmak istersiniz ama boğulursunuz. vermeyin anacım gizli geçitlerinizi elin adamlarına.
devamını gör...
attila ilhan'ın ilk şiir kitabı.
...
"ben bir duvarım, hiç güneş görmedim.
sen hiç güneş görmemiş başka bir duvar."
...
devamını gör...
duvar desenleri;

stencil, bir desenin veya yazının üzerine şekillerin kesilerek veya boyanarak geçirilmesiyle oluşturulan bir baskı tekniğidir. bu tekniğin kullanımı genellikle duvarlara, mobilyalara, tekstillere ve kağıtlara uygulanır. stencil genellikle yarı şeffaf bir malzemeden yapılır ve bir kez kullanıldıktan sonra atılır. bu yöntemle yapılan baskılar, çoğunlukla tek renkli ve keskin hatlıdır. stencil tekniği, savaş zamanlarında propaganda posterleri üretmek için de kullanılmıştır ve günümüzde birçok sanatçı tarafından sokak sanatı ve graffiti çalışmalarında kullanılmaktadır.
stencilmodelleri.com/
devamını gör...
"yeni bir söz söylemek için ölmek mi gerekir" gibi ilginç bir tespit içerir. hakikaten de birisinin gerçek anlamda sesini işitmemiz için önce ölmesi* gerekir.

bir de, bu şarkıyı söyleyen kadını kimse şu parçası dışında dinlemiyor ya, üzülüyorum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"duvar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim