zamanında yapılan yatırımlar sayesinde bu alanda fena sayılmayız aslında. mezun olunca çalışacağım sektördür aynı zamanda.
devamını gör...
büyük şirketlerin tekelinde dönen sektördür.küçük çaplı işletmelerin bu sebeplerden ötürü, iş kaynağı ve imkanı bulamadığı sektördür.
devamını gör...
ülkemizde en çok bulunan iş kolu. ütülemesi, paketlemesi, overlokçusu cartı curtu her şeyi içindedir. işçi kitlesi kısmen yevmiyeli kısmen de asgari ücret ya da asgarinin biraz üstü bir paraya çalışır. iş yoğunluğu pek belli değildir bazen çok yoğun olur bazen de yok denecek kadar azdır. çok fazla vasıflı/vasıfsız eleman girip çıkar. mesaisi çok yoğun olabilir bazı tekstil işyerlerinin. lise 3'ten üniversite 1'e kadar her yaz içinde bulundum daha çok paketleme işi ve depoda çalıştım. gerçekten yoğun, yorucu ve ortamı gergin bir sektör. avam kesimden çokça insan bulunur içinde sadece çalışanlar değil patronları da avam kesimden sonradan görme tiptendir. sektör içinde en çok karşılaşacağınız yabancı uyruklu özbeklerdir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"tekstil sektörü" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim