türk-alman oyuncu. muhteşem yüzyıl dizisindeki hürrem sultan rolüyle biliniyor. şimdilerdeyse almanya'da sakin bir hayat yaşıyormuş. 2. kez anne olmuş. böyle pozitif, doğal, sıcacık ve güzel kadınları harcıyorsunuz ya beyler...
devamını gör...
memlekette o kadar tiyatrocu kadın aç gezerken, yarım yamalak türkçesiyle dizilerde iş bulan, iş bulamadığı zamanlarda da magazin sayfalarına bir şekilde haber yaptırılan alamancı kadın.
devamını gör...
türkiye'de fenerbahçeli futbolcu alex kadar sevilen biri daha varsa bir zamanlar kendisiydi.
devamını gör...
allah herkese bir şeyler nasip ediyor işte. mesele, biz, bize nasip edilene (zaten olmuş olana) bakacak mıyız önce, yani sahip olduklarımızı anlayabilecek ve kavrayabilecek miyiz?

bütün sorunlarımız hallolsa, hiçbir sorunumuz kalmasa, acaba kuş gibi hafiflemiş olsak, ne olacak? sanki heyecan kalmamış olurdu, gerçi böyle heyecana da(insan içinde olunca böyle diyor işte)

önce olanı kabul etmek ve farkına varmak, olması istenenin olması için ön şart gibi bir şey

yani ölüm gibi bir şey olacak ama kimse ölmeyecek**

not: nasip masip ne alaka diyenler için çoğu kişi yetersizliğinden dem vuruyor ve aldığı rolü çok iyi oynamadığından. ben de diyorum ki işte bazen de böyle oluyor, artık bunun sebepleri arasında network bilmem ne vardır bilemem. bence de çoğu zaman iyi oynayamadı, ama bazı zamanlar da vasatın üzerindeydi.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"meryem uzerli" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim