oya bora'nın 90'lı yıllara damgasını vurduğu seni bana yazmışlar albümünde yer alan klibi ayrı kendi ayrı güzel şarkısı.

buradan
devamını gör...
dünya müziğindeki girişi en güzel şarkılardandır.
aşıklar birbirlerine şapşik şapşik bakıp dinlesinler. biz yalnızlar köşede oturup az ağlayacağız dinlerken. siz gözyaşlarımızdan rahatsız olmayın lütfen. hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlarsak yapacak bir şey yok.

"hasrerlik çektirme tanrım, gözümüz yollarda kalmasın.
neyim varsa al götür ama, sevda bize aşk bize kalsın"

devamını gör...
e başlığı var? boş verin sözlük filmi falan. alın dinleyin şunu, çok seri, sinirlendim gerildim bakın. sonunda hatırladım parçanın ismini. çalın hem bunu gitarla mitarla, eylenceli. eyyyy.yok tanım manım allah'ın cezası.

bengaripsengüzeldünyaumutlu hanımefendiler, şaşırtmıyorsunuz pek tabii. sonra, efe'yi kakasını eve götürmesin diye ikna etmek zorunda kalıyorsunuz. olsun ama bengaripsengüzeldünyaumutlu.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sevme zamanı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim