1.
gazeteci ,tv sunucusu. flash tvdeki programlariyla tanidigimiz bir isimdir. programda çok fiyasko olaylar yaşanıyodu o zamanki canli yayin sıkıntıları falan çoktu falan ama şimdi yapilan o tarz programlara bakinca yalcin abinin kiymetini anlıyorum programina 40 kusur yasinda bi adam gelmiş 17 yasindaki karısını ariyodu yalcin abi de utanmaz herif çocukla evlenmiş bir de gelmis aramaya diyerek bagira bagira kovmuştu şimdi bu olunca yalandan bi yaziklar olsun tü pü tamam devam adam çok kral bi adamdi bi yandan arayan trollerle bi yandan stüdyodakilerle bi yandan da seyircilerle uğraşıyodu.
devamını gör...
2.
türk televizyon tarihinin en ikonik isimlerinden birisidir. buraları okuyorsan seviliyorsun abim.
devamını gör...
kurgu olaylarla yaptığı programlarda insanları zamanında flash tv'ye kilitleyen kişidir. arada keyiflenmek için youtube'da kesitlerini izlerim. ulan biz neler izlemişiz ya?
devamını gör...
yalçın çakır deyince aklıma iki şey gelir.

1- estetikli burnu ve bir an da estetikle yok olan göz altı torbaları.
2- tülay ne olur geri dön. *

devamını gör...
flash tv'nin ertem şener'i.
devamını gör...
reha muhtar'dan sonra o akımı sürdürebilecek yegane kişi idi ancak flash tv'de heba oldu.
devamını gör...
sahte telefonlar, kurgu senaryolarla tv programı yürüten adamdır. gülmek için programlarını youtube dan açar açar izlerim. ama o bürünmeye çalıştığı, oynadığı adam değildir. delikanlı adam, mert adam programına sahte telefon almaz,kurgu senaryo-karakter çağırmaz... insanların aciziyetinden faydalanmaz.

kurgu olduğunu programa katılan kişilerden bazıları itiraf etti. sahte telefonları da anlamamak için iyice saftirik olmak lazım.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"yalçın çakır" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim