1.
türkiyenin en iyi seslerinden birisidir fakat yaptığı şarkılar biraz çocuksu kaldığını düşünüyorum
devamını gör...
2.
numarası olmayan ergen.
devamını gör...
3.
güçlü ses güçsüz irade
devamını gör...
4.
bence şu kızı bi salın artık, sesi bana göre güzel, söylediği şarkılar hoşuma gidiyor.
devamını gör...
5.
18 yaşındaki gençlerin hepsi böyleyken hanımefendi şarkıcı diye daha olgun biri olması bekleniyor. laf edenler kendi hayatlarına baksın.
devamını gör...
6.
yaşadığı onca linçe rağmen şöhreti kaldırabildiğini düşündüyorum
devamını gör...
7.
beğenin ya da beğenmeyin, genel anlamda başarılı bir şarkıcıdır. sesi güzel. şarkılarını beğenmek görecelidir elbet. dilerim ki yurtdışına açılabilir. neden türkiyeden bir britney spears çıkmasın. en kötü ülkeye döviz getirir fena mı...
devamını gör...
8.
sesinin güzel olması fark edilerek müzik piyasasına erkenden sürülmüş kişi. erkenden diyorum çünkü yaşı ilk çıktığı dönemde 18'de küçük olması sebebiyle çok eleştiri almıştı. alkollü mekanlarda anne ve babasının izni ile sahneye çıkmıştı. sesine bir diyeceğim yok ancak kıza verilen imaj antipatik ötesi. kızı hem çocuksu hem de seksi göstermek için enteresan kılıklara soktular. 16'sında bir genç kıza sürekli mini etekler, göbeği açık büstiyerler, file çoraplar ve pembe ayıcıklarla klip çektiler. eline şeker verdiler, saçlarını iki yandan kuyruk yaparak sahneye sürdüler. neden? bu bir çocuk mu yoksa bir kadın mı? bu homojenlik neden? midem bulanıyor bu rezaletten. ha, belli ki ailesi ve aleyna da bu işi sevdi. 16 yaşında yakaladığı şan, şöhret ve hayal edemeyeceği bir para kazancı ile alan memnun satan memnun durumu oluştu. ilerleyen kariyerinde bu durum kendisini nasıl etkiler bilemeyiz. sadece yaşıtları için berbat bir örnek oluşturduğunu düşünüyorum. bunun tedirginliği de o yaşlarda kız çocuğu olan ebeveynlere düşsün bana değil.
devamını gör...
9.
yalnızca sesiyle gayet güzel işler yapabilecekken neden bu saçma davranışları sergilediğini anlayamadığım kişidir.
devamını gör...
10.
fazlaca yargılandığını düşündüğüm genç şarkıcılardan.. ailesi vb. izin verirsek size bu kadar söz hakkı düşüyor mu..
ımm bilemedim...¿
devamını gör...
11.
güzel kız, sesi de güzel falan ama biraz saf ve beyni yok gibi duruyo haha. şaka şaka kendisini tanımıyorum ama tivitırda gereksiz tivitlerini komik bulduğum için takip ediyorum. tatli bir kız ama benlik değil.
devamını gör...
12.
5 yıla kalmaz herkesin ovv diyeceği kadar popülarite sahibi olacak şarkıcı şimdilik yaşının ve pazarlama gereği lolita takılıyor ama geleceğin yıldız tilbesi, yıldız tilbe derken allah sesini benzetmesin ben sadece kokaini ekmek arasına koyup yeme aşamasında geleceğin yıldız tilbesi diye öngörüyorum.
devamını gör...
13.
saçmalıkları sesinin önüne geçen şarkıcı.
devamını gör...
14.
şarkıcının sesinin güzel olmasının yanında fiziği de güzel olunca, beyin yoksunu 3-5 yazar kendisinin sadece fiziği ile ilgili yorum yapıp bırakmış. her ne kadar pop dinlemesem de yaşına göre sesi ve işleri gayet iyidir.
devamını gör...
dinledigim bir muzik yapıyor olmasada, bu isi iyi yapmadigi anlamina gelmiyor. 18 yasinda bir cogumuzun hayatta sahip olamayacagi bir un ve paraya sahip olmustur. (subjektif olarakta cok basarili olmustur).
ısini hakkiyla ve iyi yapiyor, meyvelerinide topluyor.
not: isini iyi yapıyordan kasit, icinde bulundugu endüstri neyi gerektiriyorsa onu yapiyor. ne yapsın yani? elinde bu firsat varken elinin tersiyle itsin mi? kiz hayatini bir sekilde kurtardi, su saatten sonra cok gereksiz birsey yapmadigi surece hayatini bir cogumuzdan rahat bir sekilde gecirebilir.
devamını gör...
müziği, sözleri bir yana, sesi gerçekten çok iyi. eurovision olsa kesin giderdi diye düşünüyorum. lena denen kadın "senin için mavi don aldım" diyip birinci olmuştu. aklıma geldi, birinciliğimizi çaldılar lan bizim!

(bkz: we could be the same)
devamını gör...
gelinen noktada; şarkı söyleyemeyen bir şarkıcıdır.

son gördüğüm videoların hiçbirinde canlı performans sergileyemiyordu. notadan kayarak, gereksiz ve sadece gırtlak yaparak, kostüme ve sahte kullanımına asla dikkat etmeyerek, şarkı sözünün anlattığına kulak kabartmayıp hissiz ve alakasız şekilde okuyarak olmuyor öyle.

ömür boyu harcasam bitiremeyeceğim kadar para kazandım demişti, magazin programlarında pohpohlanmak da cabası, kaybetmeyecek, çünkü üzerinden ekmek yiyenler tarafından kaybedilemez, bir insan en yüksek mertebeye eriştiğinde ve doyduğunda gelinen durum bu.

sadece exxen'de yapmış olduğu dizi ilerleyen zamanlar için iyi bir yatırım olacak ve tutacak. onda da işin başında acun olmasa, nah dururdu. dizi sayesinde disiplin, çalışma, çalışkanlık kazanıp, belki bu sürede 1 yaş daha olgunlaşır.

sugar daddy ararmışçasına erotizm ve fetişizm kasması, yetişkin olmasına rağmen seksi bebek gibi giyindirilmesi, sapıklığın sapkınlığın vahşet saçtığı böyle rezil ve diken üstü bir ülkede bundan prim yapa yapa ekmek yemesi benim de her daim yereceğim bir durum olacak.
devamını gör...
iki ay sonra 21 yaşında olacak olmasına rağmen hala küçük diye eleştirilen şarkıcı. tamam belki ünlü olduğunda 17 yaşında olması onu en öne çıkaran konuydu çünkü bu yaşında türkiye'nin en çok dinlenen şarkısını yapmak üstün bir başarıydı ama bugün bu kız gayet yetişkin bir insan oldu.

yetişkin olması genç olmadığı anlamına gelmiyor, gayet yaşına uygun şekilde arada çocukça davranıp hareketler etmesi de doğal. benim anlamadığım neden bu kadar lince maruz kaldığı. aleyna tilki'nin sevilmeme sebebinin ben tamamen küçümsenme olduğunu düşünüyorum. yaşı ileride olan insanlar bu yaşındaki birisi ne kadar iyi bir iş yapabilir ne kadar ciddi olabilir diye küçümsüyor. üstte hala 18 yaşındaki kız diye bahsetmişler, enrty tarihi de 2020 yani.

doğal olarak kendisinin fan kitlesi ağırlıklı olarak 13-15 yaş grubundaki çocuklardan hatta özellikle kızlardan oluşuyor ama bu birkaç yıl içinde küçük çocuk hallerinin unutulup nerelere geleceğini görüp kabullenmemize engel olacak bir durum değil.

ben de 17 yaşımdayken kendi paramı kazanırdım internet üzerinden yürüttüğüm bir işim vardı buna rağmen kimse ciddiye almazdı. burada şu kadar param var bunu yapıyorum gibi şeyler demek istemiyorum ama toplumdan aldığım tepkiler hala neden bir işim olmadığı yönünde.

bunlara bakınca aleyna'nın kendi başına mutlu olduğunu ve gayet de doğru yolda olduğunu söylemek çok zor gelmiyor. üstelik ben genel olarak kadınların yaptığı her şeye ön yargıyla yaklaşan bir insanım buna rağmen aleyna'da bir anormallik göremiyorum. siz ise sadece yaşından ötürü sürekli linç ediyorsunuz.
devamını gör...
vasat altı tiplerin çomarlık radarına takılmış güzel sesli bir kız. yahu arkadaş anlamıyorum ne gareziniz olabilir ki bu kadar, şarkı söyleyen genç birine durduk yere niye böyle nefret beslenir, eleştirdiğiniz giyim tarzı dünyanın her yerinde popüler. instagram hesabına bir bakayım dedim edilmedik hakaret kalmamış, utanıyorum bu insanların kompleksinden. beğenmiyorsan bakmazsın dinlemezsin olur biter. siber zorbalık had safhada.
devamını gör...
gereksiz youtuberlara göre en azından bir nimet olan sese sahip, sevenine saygı duyduğum, benim için olmasa da olurdu dediğim z kuşağı popstar.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"aleyna tilki" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim